Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

drita xenon per golf 3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 49
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe drita xenon per golf 3,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj drita xenon per golf 3 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:37 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Audi q5 S Line Fabrike 3.0Diesel����

15 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

����Toyota Rav4 2.2Nafte Automat Liber Sherbimesh����

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2010 .Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E350 CDI/AMG LINE /FULL OPTION

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

Okazion!!!C Coupe 2018

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:27 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 nafte ⛽️2011�� 120 000 km origjinale

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 20:16 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:36 Makina , Tiranë

Bmw 118d Automatik Sport paket viti prodhimit 2012 pa dogan

9 600 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 13:30 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 09:25 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 11:58 Makina , Fier

OKAZION AUDI A8 SUPER FULL

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 10:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

SHITUR FLM MERRJEP

1 500 EUR

Viti: 2005
16 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:57 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 17:00 Makina , Elbasan

Golf 1.4 naft

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:03 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 20:03 Makina , Tiranë

BMW X5 benzin gaz 2007

8 500 EUR

01 Gush 10:55 Makina , Tiranë

Smart

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 09:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C Class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:24 Makina , Tiranë

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 09:51 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 17:31 Makina , Shkodër

⁉️ G O L F 5º ⁉️ O C A Z I O N ⁉️ (per 48 ore) 3500€

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:29 Makina , Tiranë

Shitet golf 4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 19:38 Makina , Tiranë

Shitet golf 4 1.6 sr benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 08:58 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 11:52 Makina , Durrës

⭕️BMW SERIA 5 E39 FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI⭕️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 17:29 Makina , Durrës

❎BMW SERIA 5 E39 MEGA FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI❎

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 15:54 Makina , Tiranë

**FULL** 2008 AUDI A4 S-LINE (200HP)

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 07:53 Makina , Tiranë

OKAZION !!! BMW X5 M 35D XDRIVE FULL !!!

15 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 12:43 Makina , Tiranë

Okazionnn bmw 525 benzine-gaz okazion

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 20:34 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN BMW 2007 525 benzine + gaz ����okazion

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 22:16 Makina , Tiranë

Okazion!!!!!!!Volkswagen Touareg 2013, 3.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:42 Makina , Sarandë

□■OKAZION■□

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 23:48 Makina , Berat

Golf 4, Viti 2002 , 1.8 Benzin + Gas.

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 18:55 Makina , Durrës

OKAZION BMW X5 3.5d xDrive

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 17:22 Makina , Vlorë

VW Golf 3 Benzinë 1.4 sport 1997

1 222 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 13:07 Makina , Tiranë

Ford Mondeo nderrohet Letra 20-12 2018

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:07 Makina , Lezhë

VW Golf V 4motion

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:21 Makina , Lezhë

Golf 3 -okazion

1 700 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj drita xenon per golf 3 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione