Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T 28 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T 28,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj T 28 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Nën 09:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque Dynamic Prestige Full

21 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 14:57 Apartamente  ·  Tiranë

Shiten Apartamente, Duplex & Vila ne Porto Lalzi, Hamallaj

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Gush 13:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Biciklete elektrike me Bateri Fischer 28

1 000 EUR

21 Shk 16:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Vlorë

Biciklet 50 mij lek

5 000 LEK

10 Shk 18:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Rimorkjo t_28

11 111 111 111 LEK

30 Jan 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW touran 2.0 tdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW touran 2.0 tdi 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 03:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Tiranë

okazjonn

1 200 EUR

25 Sht 15:16 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Vlorë

Biciklet 28-ce

4 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Pri 01:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkodër

Mercedes-Benz W124 E250

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 04:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  TAFE  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

T 28

3 000 LEK

08 Mar 09:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

T 28

11 Shk 19:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Honda jazz

700 EUR

12 Jan 17:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

T 28

2 EUR

02 Nën 17:08 Makina  ·  Renault  ·  Express  ·  Krujë

Rrenault ekspres

750 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 01:14 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kumjuter

24 Korr 17:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

Audi A4 2.0 benzin gaz super gjendje m.nderrohet me automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 01:17 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Elbasan

OKAZION 1.6 mln lek i diskutushem gjendje t mir

1 600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 01:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Ford  ·  Aerostar  ·  Kolonjë

Zetor

2 500 EUR

30 Maj 21:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

T28

1 700 EUR

24 Pri 16:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Korçë

Shitet zetori T.28

24 Mar 21:55 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

SHITET SONY A7 + LENTE

680 EUR Çmimi me zbritje

23 Mar 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Dibër

shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 09:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

T 28

1 LEK

15 Dhj 19:09 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

Zetor t 28

2 EUR

15 Dhj 18:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

Zetor T-28

1 EUR

15 Sht 08:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

T 28 me matorrin

09 Gush 13:19 Të tjera  ·  Mat

Zitor t 28

2 000 LEK

31 Maj 20:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

T28 shiten

260 000 LEK

30 Maj 20:51 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Tiranë

Shitet cel sonny super i blere ne USA. 2019

20 000 LEK

18 Pri 10:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

T 28

1 000 EUR

01 Pri 15:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Devoll

Pjese t 28

01 Mar 18:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Fier

Zetor 28 Shitet ose nderrohet me Fiat 70-90 4x4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T 28 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T 28 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • T 28 në kategorinë Traktorë | Fiat
  • t 28 në kategorinë Pjesët rezerve
  • T 28 në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • t 28 në kategorinë Të tjera
  • t 28 në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • T 28 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T 28 në kategorinë Automjete
  • T 28 zetor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • T 28 në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione