Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz E Class 2013 250 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz E Class 2013 250,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz E Class 2013 250 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 2008 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2014 AMG SUPER FULL OPSION

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C 300 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

GLK 250 NAFT 2016 FULL OPSION

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

PASSAT JETTA 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

GLK 250 NAFT 2015 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

TRANSPORTER 1.9 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

9 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E 250 NAFT 2015 FULL OPSION

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class Coupee 250

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes Benz B250 //AMG line 2.0 behet 100% gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C-Coupee 2013

8 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz E Class 2013 250 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione