Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lalëz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lalëz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lalëz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:35
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Super ambient biznesi okazion

333 900 EUR


Sot 22:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:04 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Lalez okazion75.000 euro

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 16:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 San pietro Lalez

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 Lalez San Pietro

250 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 14:35
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Super ambient biznesi okazion

333 900 EUR

14 Qer 14:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Super Prone Okazion Kamez

333 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
14 Qer 09:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet,apartament,2+1,Lalez

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
11 Qer 14:13 Vila  ·  Durrës

290

409 000 EUR

25 Pri 17:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13400 euro i diskutueshem

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:05 Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 ne Shitje, Turquoise Marina ne Gjirin e Lalez

141 198 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
04 Dhj 01:18 Vila  ·  Tiranë

Kerkohet Vile ose Penthouse

13 Korr 16:35 Apartamente  ·  Durrës

Shiten 2 Apartamene 1+1 dhe 2+1 ne San Pietro, Lalez

476 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online
21 Maj 03:07 Vila  ·  Durrës

SHITEN APARTAMENTE SAN PIETRO GJIRI I LALËZ

900 EUR

17 Sht 13:30 Vila  ·  Durrës

VILA NE SHITJE, IBIZA COMPLEX FOR SALE VILLA LALEZ BAY

210 000 EUR

01 Korr 09:57 Vila  ·  Durrës

VILA NE SHITJE, IBIZA COMPLEX FOR SALE VILLA LALEZ BAY

210 000 EUR

25 Maj 12:34 Shtëpi  ·  Durrës

Villa në Gjirin e Lalëzit

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
02 Nën 11:44 Vila  ·  Durrës

SHITET VILE AFER GJIRIT TE LALZIT!

247 000 EUR

22 Mar 20:54 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera ..Lura 3 Lalez

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
27 Gush 14:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Tiranë

Mercedes CLS550,

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 00:38 Vila  ·  Durrës

SHTËPI NË LALËZ 2+1

60 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lalëz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Lalëz në kategorinë Apartamente
  • Lalëz në kategorinë All Category
  • Lalëz në kategorinë Apartamente
  • Lalëzit në kategorinë All Category
  • Lalëz në kategorinë Vila
  • Lalëz në kategorinë Shtëpi
  • Lalëzi në kategorinë Apartamente
  • Lalëzi Bay në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione