Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai sonata 2014 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai sonata 2014,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai sonata 2014 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Berat

2014-2015 hyundai sonata 100% gaz nga fabrika

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 18:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 100% Gaz 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 01:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

Shitet Hyundai Sonata viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 16:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Krujë

Hyundai Sonata 2014 2.0 lpg

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 15:58 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shes Pompe Hidrauliku

17 500 LEK

20 Maj 10:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 10:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:13 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Rang rover vogue pjes kembimi

1 EUR

20 Maj 10:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Mercedes c 300 2018

1 LEK

20 Maj 10:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:08 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

pjes kembimi audi s4 2011

1 LEK

16 Maj 14:34 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Mercedes benz e 350 4 matic 2015

1 LEK

20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 12:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Okazion: huyndai sonata 7600 euro

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 14:27 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjes kembimi per hyundai sonata 2014-2017

26 Mar 14:22 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2014 2017

14 Mar 19:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Okazion: Shitet Hyundai sonata 8000€ i disk,ne super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 19:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Okazion: Shitet Hyundai sonata 7700 €, në gjendje perfekte

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 18:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2.0 vetem Gaz

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 04:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 20:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Sonata 2014 100% gaz

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 16:21 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai sonata

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E 550 AMG CABRIOLET

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 12:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 100% Gaz

9 000 EUR

10 Jan 12:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 100% Gaz

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 18:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2014 Okazion

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 12:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

OKAZION Shitet Hyundai sonata 2014

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 09:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Elbasan

Hyundai Sonata 2.0 Lpi 2014 100% Gaz Automat

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 16:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Korçë

Shitet me porosi sonata 2014 2.0 gas fabrike cmimi pa transp

3 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Dhj 22:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

❗️SHITET Hyundai Sonata 2.0 T 2014❗

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Nën 03:02 Apartamente  ·  Durrës

Ofrojme lyerje apartamentesh ne durres

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Nën 14:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

OKAZION! SHITET HYUNDAI SONATA 2014

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 22:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

HYUNDAI SONATA PER SHITJE 2014!!!

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai sonata 2014 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione