Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe dhe goma - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe dhe goma,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe dhe goma Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 14:10
Linku:
Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 19 mercedes benz cls

500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:04
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 full service 2.0 nafte

139 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V40 CC  ·  Vlorë

VOLVO V40 D3 CROSS COUNTRY

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

Volvo V60 2.4 NAFTE 2012 Ne gjendje perfekte

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Shitet/Nderrohet Golf 6 GTD fabrike

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Benz GLK 4Matic 220 Cdi 2011 full option, navi, 12500 €

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:22 Makina  ·  Infiniti  ·  QX56  ·  Tiranë

shitet infinity qx55

39 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

range rover vogue lungo autobiografi

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Durrës

❌ OKAZION ❌️ Audi A4 ALLROAD 2.0 TDI, 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quattro full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 full option, 2.0 TDI X-drive, automat,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 Nafte 2010 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Nafte 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

Jetta 2013 , Automat , 2.5 Benzine 7000€ i diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 40d

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 40d

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:16 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 7.5 Look Gti Full Optional 11.000€ i diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TDI 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 BENZIN GAZ

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris Hybrid Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:06
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2.0 Automat 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

M,b E clas 220 naft 2011 Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:57 Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

OKAZION - Suzuki Splash

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

70.000 km Discovery 5 2018 3.0 naft

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 2.4 benzin + gaz 150.000 km

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 2015 35d (nafte) 130.000 km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Pasat CC

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Pasat CC Automat

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:54 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

Okazion !!

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:54 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Kavajë

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 MANUAL

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

OKAZION!! MERCEDES BENZ E CLASS 2.0 CDI 2013

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW GOLF VI 1.6 Nafte Viti 2011 Automat

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe dhe goma | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione