Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

25 euro - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 25 euro,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 25 euro Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:49
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

Sot 21:49
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
15 Qer 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shiten

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E200 BlueEfficiency

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Fier

A class

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:53 Apartamente  ·  Tiranë

Selit pran Marin Barletit Jepet me Qera1+1 kati 1 i nje vile

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Maj 18:40 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Autobuz Expedite

76 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
26 Pri 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A180 CDI 2009

4 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 11:30 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Lezhë

shitet panamera

85 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 13:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 17:02 Vila  ·  Tiranë

Shitet vilë 3 katëshe - me Certifikatë pronësie

400 000 EUR

21 Jan 16:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet toke ne vore

25 000 EUR

14 Jan 07:54 Të tjera  ·  Tiranë

Profil Instagrami 1.1M me followers origjinal

25 000 EUR

21 Dhj 20:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

RANGE ROVER VOGUE

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 20:09 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet AUDI 2.0 TDi Sportback Quattro 2013

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 18:11 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

shiten mushtjerrat

3 000 EUR

18 Tet 17:35 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Shitet Porsche Cayene

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 17:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Nderrihet ose shitet cmim okazion

25 EUR

09 Tet 21:03 Të tjera  ·  Berat

Xhondier

25 LEK

28 Sht 11:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 4 super gjendje 1.9 naft

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 4 super gjendje 1.9 naft

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 12:50 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1+2 per Qera, Kodra e Diellit 2

1 490 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
04 Sht 18:49 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  Seadoo  ·  Sarandë

OKAZION Shitet SKAF Seadoo 25 mije euro

25 000 EUR

12 Gush 18:13 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

OKAZION

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 11:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet vile dy kateshe Fllake Durres.

650 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
11 Qer 11:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet toke ne mbrostar ura fier

25 000 EUR

02 Qer 14:35 Apartamente  ·  Durrës

Ofroj apartament me qera ditore/plazh Durres-Pista Kosova

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 25 euro | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione