Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volkswagen Golf VI - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volkswagen Golf VI,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volkswagen Golf VI Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����GOLF 5 2.0 TDI AUTOMAT 06 nga ZVICRA����

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

����MERCEDES B200 B/GAZ automat 09 ZVICRE����

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Dje 19:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf VI super gjendje

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌ VW GOLF VI - 1.2 BENZINE - 2011 - MANUALE - 142.000 km❌

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

**VW GOLF 6 GTI 2.0 Fabrike Automat -12 Super full options**

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
15 Pri 13:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion ✅

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 13:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

��GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFT 2012��

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����GOLF 5 2.0 TDI AUTOMAT 06 nga ZVICRA����

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 16:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF VI 2.0 NAFT GJENDJA PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 23:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

����MERCEDES B200 B/GAZ automat 09 ZVICRE����

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
09 Pri 19:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.4 benzine

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 09:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Volkswagen Tiguan R-LINE

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 07:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf VI Viti 2013 Kambio Automatike DSG Nafte 2.

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 20:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf VI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 GTD FABRIKA AUTOMATIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Mar 10:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf VI 1.2 tsi sapotarguar ����Okazion����

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅Volkswagen Golf VI R-Line 2.0Nafte Automatike

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 15:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf VI 2.0 TDI Sport Edition (Kontaktin Tek Pershkrimi)

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 18:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Volkswagen GOLF VI 2.0 DIESEL

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 08:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf VI

7 700 EUR

17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Shk 22:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 05:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI ��FULL OPTIONS��

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
17 Jan 23:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 Benzine����

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 18:50 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Elbasan

Butona per timon

50 EUR

15 Jan 10:42 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

*SUPER OKAZION* DISQE 19 PER AUDI

399 LEK

14 Jan 04:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjirokastër

Golf 6 1.4 tsi

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Volkswagen Golf VI Plus 1.6TDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 20:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTI FABRIKE

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 03:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Volkswagen Golf VI Plus 1.6TDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf VI 6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 17:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Volkswagen Golf VI Plus 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

VW Volkswagen Golf 6 2012 1.6 Diesel

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Volkswagen Golf VI

8 700 EUR

16 Nën 02:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjirokastër

��SHITET GOLF 6 1.4 BENZIN Manuale❗️

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 gti fabrike

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 19:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 GTI 2.0 Fabrike Europe

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 11:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 10:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 08:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - VW Golf VI, Automat ��������

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
17 Tet 08:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - VW Golf VI PLUS, Automat ����

8 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
15 Tet 13:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Tet 05:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Volksvagen golf 6 / Automatik

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 05:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet VW GOLF VI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Tet 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf VI 1.6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volkswagen Golf VI | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione