Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:50
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 250 CDI ZVICRA CH

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0T QUATTRO ZVICRA CH

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4D5 EXECUTIVE FULL ZVICRA CH

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARDE ZVICRA CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4 D5 AWD FULL

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 5 1.9 TDI super gjendje..!!!!

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML350 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Audi Q7

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:45 Shtëpi  ·  Fier

Roskovec

2 500 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 21:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

OKAZION AUDI A6 3.0 NAFT QUATTRO FULL

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

5 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Pastor Belg

150 EUR

Sot 21:39 Apartamente  ·  Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA 1+1 MBOBILUAR

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:37 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet BMW X6 Benzin-Gaz

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:31 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 diesel look m fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:31 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 LOOK M50 SUPER FULL NE SUPER GJENDJE

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai Santa Fe 2.7 Benzin Gaz / Automatic

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Dhoma  ·  Fier

Vila Kasemi Levan

40 EUR / ditë

Sot 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes benz A180

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:04 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav 4 2.2 Diesel

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Fier

Seat Altea 1.9 Diesel

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium 1.6 Diesel 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Seat Ibiza 1.2 Diesel Sapo Targuar

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

VOLKSWAGEN CADDY 1.9. NAFTE. SUPER. SUPER

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

...MERCEDES EVO 2008 AUTOMAT 200 BENZIN..

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200. NAFTE. SUPER SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Fier

SHITET VOLSWAGEN SHARAN VITI 2007 BENZIN GAZ

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:02 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Touran 1.6 Nafte 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Mercedes E200 Benzin Gaz kompresor.

5 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:02 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

SHITET FORD GALAXY 6+1, BENZIN +GAS

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

RANGE. ROVER VOGUE SDV 8. 4.4 NAFTE. SUPER

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ E 220 NAFTE AUTOMAT ��������������������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Shitet E klas super gjendje kilometra me garanci..

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:02 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI .Q5 S line Super gjendje 130 mi km

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione