Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Minivan - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 11
Renault , 8
Ford , 7
Chrysler , 6
Toyota , 5
Citroën , 4
Hyundai , 4
Mazda , 4
Audi , 2
Fiat , 2
Honda , 2
Kia , 2
BMW , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Minivan,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Minivan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:34 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:11 Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Tiranë

furgon minivan me qera ditore

90 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT (OKAZION)

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN AUTOMAT

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 22:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Qer 10:01 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kavajë

FORD C-MAX PLUS 1.6

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Maxus Minivan 2023 350 km Range

24 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
25 Pri 17:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13400 euro i diskutueshem

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 23:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Sarandë

Shitet Mercedes Benz Vaneo 1.7 CDI

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:56 Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Tiranë

Citroën Berlingo

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 20:09 Makina  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Tiranë

7+1 MiniVan For Rent

100 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 22:50 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

MiniVan 100% Elektrike Si Te Rinje

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Jan 21:00 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Tiranë

Shitet Honda Odyssey minivan

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 15:31 Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Shkodër

OKAZION! SHitet Opel Vivaro 8+1

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 23:47 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Korçë

Shitet Opel Meriva. Mundesi nderrimi.automat,gas-bezin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 20:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

okazion

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 22:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volkswagen Touran 1.6 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 21:45 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel Meriva 1.7 diesel, perfekte.

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 14:56 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Korçë

Shitet Opel Meriva.

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 13:19 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Korçë

Shite opel Meriva,dhe mundesi nderrimi.automat,gasbezin.

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 10:26 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Chrysler voyager 2.5 ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 21:04 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

Dodge Caravan 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:52 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Berat

Furgon

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 11:00 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Tiranë

Shitet Minivan Honda Odyssey 7+1 vende, e kuqe

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:05 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Tiranë

Shitet makina( minivan) I ardhur nga Gjermania.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 00:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

SPRITER MINIVAN PER SHITJE

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Gush 23:10 Makina  ·  Renault  ·  Espace  ·  Tiranë

Shitet Renault Espace Minivan

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:49 Makina  ·  Toyota  ·  Sienna  ·  Tiranë

Toyota Minivan Benzine

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shes furgonin Mercedez sprinter

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy Minivan - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Caravelle  ·  Tiranë

VW CARAVELLE TRENDLINE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf minivan

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shes Mercedes Benz 316 Minivan

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 20:19 Makina  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Tiranë

Fugon minivan 8+1 vende Rental Qira

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 22:23 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel minivan 1.3 nafte 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 22:23 Makina  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet opel minivan 1.3 nafte super gjendje super ekokonomik

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 16:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

Xhama minivan Mercedes-Benz Sprinter- Crafter 2013

300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 13:12 Makina  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Tiranë

Okazion! Minivan ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 13:04 Makina  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Tiranë

Okazion! Minivan ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 22:03 Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Kukës

Shitet citroeni c8 minivan

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

Minivan Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Durrës

"OKAZION" Mercedes Vaneo-Automatike

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Pogradec

Shitet Mercedes-Benz Viano minivan 8+1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 19:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Turan

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Max

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 20:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

Shitet Benz minifugon Vito

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 16:15 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford Transit 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 18:13 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Fier

opel agila

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 10:06 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Elbasan

Shitet Renault Modus 1.5 dCi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Minivan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione