Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gaz bezine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 79

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gaz bezine,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gaz bezine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 21:11 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Me qera rente e car

30 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 22:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

SHITET VOLKSWAGEN GOLF 6

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 15:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 2013 BENZIN GAZ 9300€

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:28 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Jepet me qera bmw x 6 , bmw x 5, porsche cayenne

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 15:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet jetta 2.5 bezine behet 100% gaz

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 14:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

GOLF 6

5 700 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6

5 700 LEK

29 Nën 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 11:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 23:03 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

shitje

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 15:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 Bezine-Gaz letra per nji vit

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 19:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo1.4 benzine gaz automat

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 10:59 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Qer 23:57 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Sarandë

Fiat Bravo 1.4 Bezine/Gaz 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 04:19 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Vlorë

Shitet citroen C5

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 08:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Toyota Rav 4 Automat / bezin gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:30 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Clio bezine-gaz

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Kavajë

Shitet mercedes benz c230 v6 2007

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 18:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Lushnjë

Audi A4 3.0 Cabriolet benzine/gaz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Kavajë

Shitet mercedes benz c230 v6 2007

5 100 EUR

11 Sht 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Gaz- bezine.kambio automatike,200 kompresor okazioooon

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 17:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 2.0

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 12:18 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2009 | Bezine+GAZ impiant fabrike

3 400 EUR Çmimi me zbritje

26 Qer 13:10 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Honda Civic 1.6 Benzine-Gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Durrës

A class

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 12:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Super Gjendje | Bezine + Gaz | 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 15:57 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.3 2007 BEZINE & GAZ

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Shk 14:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

passat Gas bezine 16

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 11:33 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion Shitet Fiat Punto '00 1.2 Benzine + Gas

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 23:20 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW 318 BENZINE - GAZ

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 20:48 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Lushnjë

OKAZION TOYOTA AVENSIS 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 20:47 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

benz E200 bezine gaz 1997 per pjese

10 EUR

09 Sht 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kucovë

MERCEDES C CLASS Bezine Gaz

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 12:52 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

‼️SKODA FABIA 2014 OKAZION 5000 euro

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Gush 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 FSI BENZINE/GAZ

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 13:35 Makina  ·  Chevrolet  ·  Epica  ·  Korçë

okazion chevrolet epica 2.0i me 100 mij km 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 10:33 Makina  ·  Chevrolet  ·  Epica  ·  Tiranë

Chevrolet epica benzin+gaz 2008 me 100 mij km

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Mar 12:46 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 12:46 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 12:46 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 18:51 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 10:07 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

shitet opel meriva bezine gaz

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 09:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 13:06 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel Meriva 2007.1.4 benzin/gaz letra deri 25/12/2021

230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 15:43 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

SHITET CITROEN 1.4 GAZ/BENZINE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Jan 16:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

golf

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gaz bezine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione