Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fenere ford fusion - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 30

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fenere ford fusion,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fenere ford fusion Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S LINE MATRIX FULL OPTION

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Okazion !! Ml350 4mtic 2015 133.000

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:52 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Pogradec

TOYOTA AURIS NAFTE 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Pogradec

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER GJENDJE

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S LINE MATRIX FULL OPTION

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:50 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Porsche Panamera 2015

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 20:51 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc 60 AwD 4x4 viti 2018

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 10:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo/fusion, 2017, 75000km

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Qer 14:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

!Okazion! Audi A6 3.0 TDI Prestige Model

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 00:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson automat 2.0 nafte 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 13:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

AUDI Q5 2.0 NAFTE FULL EXTRA PANORAMIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 19:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

����AUDI A6 3.0 Bi-TDI ����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

SHITET S 550 BENZINE ✅✅

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 21:28 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Okazion Bmw Seria 7 740ld 2018 super full 37.500��

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 11:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Sarandë

Range Rover Evoque

38 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Dhj 02:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar R-DYNAMIC

39 900 EUR

11 Nën 10:40 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️CHRYSLER 300 C Nafte ♣️0696807892

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 07:11 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
03 Tet 22:39 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Shitet Minisuv Ford fusion Naft.1.6

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 10:14 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Tiranë

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 22:35 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Okazion! Ford Fusion Plus, Titanium1.4 Benzine+Gaz 2009,

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 16:14 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion Titanium 1.4, Benzine+Gaz, Viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 17:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

FORD FUSION 1.4 NAFTE

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
11 Dhj 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Golf 5 plus 2006 automat full opsion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fenere ford fusion | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

fenere ford fusion Fenere ford fusion

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione