Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C clas 220 2008 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C clas 220 2008,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C clas 220 2008 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:21
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz A Clas 180CDI 2005 6+R

Shitësit të Besuar

Sot 22:21
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz A Clas 180CDI 2005 6+R

Shitësit të Besuar
Dje 09:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet c clas 2008

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 21:33 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Kostume per Femra

75 EUR

03 Maj 09:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

SHITET C CLAS 220 NFATE AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 09:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

SHITET C CLAS 220 NAFTE

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 16:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes Benz c clas

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat b clas

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

shitet b clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet b clas automat super gjendje telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

b clas automat super gjendje vetem telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet b clas automat me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat 1:8 naft super gjendje okazion

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 01:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz C Clas, W204 Automatike

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 00:11 Telefon fiks  ·  Tiranë

Iphone 13 95%batteri������128gb

46 000 LEK

24 Mar 14:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet c clas 220

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

C clas 220 naft automat 2008 mundesi ndrrimi

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 23:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Krujë

Mercedes Benz S Class 350 Benzine 2008 ( Nga Zvicra )

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Dhj 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet Mercedez-benz 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz w204 220 cdi 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 17:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

C clas

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Nën 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes Benz

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet A class ndodhet ne Italy

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 12:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

MERCEDES C class 220 1997 -0692625939

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Gush 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C clas 2008 220 Tdi

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 11:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C clas 220 avantgard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 09:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

C class

5 220 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 16:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

mercedez c clas 220 automat 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C clas 2008 220 kamjo automat

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

✈️��RANGE ROVER 2018 ✈️��

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 20:44 Makina  ·  Audi  ·  S4  ·  Fier

��S4 FABRIKE 135.000KM ✅

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 16:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes

6 800 EUR

27 Dhj 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C clas 220 cdi okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Fizik

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

��Mercedes Benz C220 2015 16.500€��

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 15:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

��AUDI A4 BENZIN+GAZ 100%��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes benz

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

C 220 automat 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

W204 LOOK AMG ‼️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C clas 220 2008 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione