Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 3.0 Benzin T6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:23
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Berat

Peugeot 307

1 700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 14:25
Linku:
Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Berat

New

Online Shitësit të Besuar

Sot 07:08 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 3.0 Benzin T6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

OKAZION HYUNDAI SANTAFE VITI 06/2018

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Berat

Shitet shtepi Private ne Berat

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Shtëpi  ·  Berat

Shitet 3+1 me bahce

100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Berat

Shitet ose Ndrohet

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Berat

Mazda benzin gaz

3 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Berat

Automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Automat

3 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Bledi

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:16 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Berat

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:34 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Berat

Hyundai tucson 1.7 naft viti 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Shitet c w204

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione