Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skoda oktavia benzin gaz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skoda oktavia benzin gaz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj skoda oktavia benzin gaz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:47 Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:18 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6, VITI 2013, 3.0 BENZINE, CEL: 0692126959

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:12 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

MINI COOPER ONE 1.6-BENZIN AUTOMAT VITI 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Vlorë

Mercedes-Benz S320 Benzin/Gaz REGINA shitet ndrrohet

4 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:40 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford focus C-max Benzine / Gaz Automat

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN (500hp) 2012 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 PREMIUM PLUS 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

VOGUE 5.0 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN 2014 FULL OPSION

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2014 AMG SUPER FULL OPSION

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:15 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade Benzin Gaz Look 2013 okazion

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S benzin gaz me letra shqiptare

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:14 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo Benzin Gas Prinse okazion

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:48 Makina  ·  BMW  ·  X7  ·  Tiranë

X7 2020 95.000KM Mpack Fully Loaded

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:43 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

750i M pack Europe

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Bar - Me Qira - Astir

2 400 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 16:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT NE SHITJE 3+1+2 + POST PARKIMI

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:20 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Audi Q7 S line Benzin Gaz Prins

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

VILE 2 KATESHE PER QIRA

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepen me qera dy apartamente per airbnb tek stadiumi dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek Rruga 5 Maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qira tek Pazari i Ri!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skoda oktavia benzin gaz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione