Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fener w221 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 37

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fener w221,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fener w221 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Pogradec

TOYOTA AURIS NAFTE 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 13:37 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kurbin

fener ml 2007

Shitësit të Besuar
17 Qer 13:14 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc 60 AwD 4x4 viti 2018

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 13:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Pogradec

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER GJENDJE

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 15:28 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

okazion AUDI Q8 47.000 km 59.900 euro Shitet

59 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE AMG PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 00:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson automat 2.0 nafte 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 13:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

AUDI Q5 2.0 NAFTE FULL EXTRA PANORAMIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 08:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes benz w221 350benzin-gaz look 63amg origin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 15:50 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Fener W221 S Class 2008/2009

210 LEK

17 Mar 00:00 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 xDrive 3.0i

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 22:03 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Fener s class w221 2010 2011 2012

300 EUR

03 Tet 12:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 14:16 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

w221 fener S class

800 LEK

28 Korr 13:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

21 Qer 08:15 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 1.9 NAFT ✅✅

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 00:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

vw touran automat super gjendje

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 22:34 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Elbasan

fener s class w221

380 EUR

03 Dhj 21:09 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Fener parkolp mrapakolp per sklas w221

30 000 LEK

02 Nën 13:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 CDI Automat 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Tiranë

Shitet s500 ����

14 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:55 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Timon Fener S-class

16 Shk 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Peqin

Mercedes Benz S320

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Okazionn!!S class 350 Benzin+gaz

14 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 09:50 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

W221 fener s class 320 okazion

320 EUR

04 Pri 15:10 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

PJES KEMBIM KOMPLET W221 PER PJES

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fener w221 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione