Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toureg - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toureg,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toureg Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:46
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TOUREG R-LINE - 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:46
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TOUREG R-LINE - 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 11:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% gaz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Toureg

6 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Pri 16:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport SE TD6

30 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 17:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Vw toureg

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 12:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Vw toureg

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 13:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Wolswagen toureg

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 17:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

‼️Toureg okazion ‼️

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Lezhë

Toureg 2.5Tdi 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 07:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi me ml

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Elbasan

Shitet okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Toureg

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 19:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Toureg ne gjendje te mire

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 01:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Shkodër

Toureg

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 00:43 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

Okazion Disqe 18 Toureg 2.5

250 EUR Çmimi me zbritje

22 Gush 18:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 23:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Vw Touareg 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 15:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Elbasan

Toureg

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

SHITET / NDEROHET TOUAREG KING KONG

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 16:12 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118d 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 01:15 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Vlorë

BMW 535D BiTurbo LOOK M FABRIKE

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 09:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kavajë

toureg

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:58 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 4.0 tdi Super Full

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 13:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shes toureg 2.5 nafte

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 22:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Peqin

Toureg 2006 2.5 tdi

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 23:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Fier

Makine Toureg

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 16:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Toureg okazion full option

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 20:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

okazion 3000

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 22:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

U shit

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Tosi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 22:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Tosi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 17:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Peqin

Toureg

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Peqin

Toureg

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 16:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

�� Okazion ⛔️ Okazion ⭕️ Shitet Toureg Benzin

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 18:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Fier

Okazion VW Touareg

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 10:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Lezhë

VW Touareg 2005 Nderrohet me Blet

5 500 EUR Çmimi me zbritje

30 Dhj 10:55 Makina  ·  Saab  ·  9-5  ·  Tiranë

Saab benzin gaz automat

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 03:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Librazhd

Shes makinen fouristrade

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 03:54 Makina dhe Vegla  ·  Dibër

disce dhe goma 4 stinet toureg

420 LEK

17 Pri 15:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Toureg

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 08:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Fier

Okazion shitet toureg 5000 naft viti 2007 full ops

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Peqin

Toureg 3.0 naft !!!! Okazjon

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toureg | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione