Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sup - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sup,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sup Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 15:35 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Tiranë

Lopate per sup board

40 LEK

30 Pri 16:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

❇️ JEPET ME QERA APARTAMENTIT 1+1 TEK 21 DHJETORI AFER SUP

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
18 Pri 14:21 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet Modem ZyXEL

3 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Jan 07:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

SUP BOARD

250 EUR

25 Jan 05:01 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Sup Board, Kayak

250 EUR

27 Tet 22:04 Të tjera  ·  Tiranë

shiten atlete

6 EUR

04 Tet 09:47 Të tjera  ·  Tiranë

atlete

7 EUR

09 Shk 22:51 Të tjera  ·  Tiranë

Qen pomerian

200 LEK

25 Jan 11:24 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

SHITE CITROEN C4 PICASSO EXLUSIVE 2.0 HDI

20 Nën 00:04 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Kelysh sharri rud 100%

200 EUR

13 Korr 22:18 Makina  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Durrës

Shitet daihatsu cuore, AUTOMAT, 1.0 benzine. Viti 2004. Sup

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 15:16 Turizëm dhe Evente  ·  Sarandë

Supboard Gladiator 12.6

59 900 LEK

11 Qer 19:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Durrës

Biciklet

400 EUR

Viti: 2016
19 Maj 23:19 Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

SUP Paddle board

350 EUR

19 Maj 23:18 Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

SUP 3.2m

350 EUR

19 Maj 23:18 Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

SUP 3.2m

350 EUR

13 Jan 11:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 Okazzion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 11:03 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

shitet ford transit connect 1.8 nafte 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 19:51 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Tiranë

Peugeot 407

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 11:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Benz

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 19:49 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Shkodër

Papagall

2 500 LEK

15 Maj 00:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benc C clas

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 21:38 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Vlorë

MINI KOMPJUTER

30 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 12:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mercedez benc 202

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 22:38 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tepelenë

Shitet cant super cilsore lekure e zez. 30 eu

40 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sup | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione