Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung galaxy s5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung galaxy s5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Samsung galaxy s5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:09 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:08 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C250 2012 ���� 8.000€ OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.000€ OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:21 Të tjera  ·  Durrës

Neroli Eau de Parfum 100ML Per MESHKUJ

55 LEK

Sot 16:43 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 15:18 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Elbasan

Smart forfour

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:11 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2013 2.0 eGVT

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Full Options

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:48 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Apartamente  ·  Durrës

Qera Ditore/Javore Apartament 1+1 Pranvera Qender Durres

Numri i dhomave: 1
Sot 07:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Sot 02:15 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����EVO 280 BENZINE AUTOMAT 4-MATIC����

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Nargjile Set i plote

120 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Nike

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra OKAZION

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Fendi

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marcelo Burlon T-Shirt

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Essentials Origjinale

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Hugo Boss

88 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

460 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Nike tech fleece

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Pulla te vjetra

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Kartemonedha te vjetra LEK

Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-c270

1 EUR

Dje 17:47 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo game boy advance SP

1 500 LEK

Dje 17:47 Të tjera  ·  Elbasan

Hot Wheels

1 LEK

Dje 17:46 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo Wii

1 500 LEK

Dje 17:46 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo 64

12 000 LEK

Dje 15:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Plazh Rrota e Kuqe Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 me Oborr San Pietro Gjiri Lalzit .

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:05 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 3+1 Durres .

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:05 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Vollga Durres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 15:05 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale San Pietro Rezidences

1 250 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung galaxy s5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione