Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung galaxy s5 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 633
LG , 4
Motorola , 2
Nokia , 2
Alcatel , 1
HTC , 1
Sony , 1
Vodafone , 1
Google , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung galaxy s5,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Samsung galaxy s5 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:40 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Dje 16:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Dje 16:01 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

20 Qer 20:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

20 Qer 18:55 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

20 Qer 18:51 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

20 Qer 12:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

17 Qer 18:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5 mini  ·  Tiranë

SAMSUNG S5 MINI

50 LEK

16 Qer 21:29 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tab A i 2019 75 mije okazion

75 000 LEK

Shitësit të Besuar
16 Qer 21:29 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 7 275mije leke te vjetra

275 000 LEK

Shitësit të Besuar
06 Maj 21:57 Dyqan Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9360  ·  Tiranë

Blackberry 9360 35 mije te vjetra

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

04 Tet 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Shitet Iphone 15 128GB I ri ne kuti .

1 100 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 15:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Galaxy s5

18 Shk 15:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Shitet

6 000 LEK

03 Shk 04:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Durrës

Iphone 8 64 GB OKAZION

259 LEK

01 Jan 17:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 Plus  ·  Tiranë

Samsung Galaxy s8 plus izi 64 giga pak iperdor

205 EUR

25 Dhj 15:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Tiranë

Samsung galaxy A21s 64 giga 4 ram i ri me kuti

145 EUR

06 Dhj 13:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A11  ·  Tiranë

Samsung galaxy A11 i ri ne kuti me aksesore 110 euro

110 EUR

01 Nën 12:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Berat

Shitet iPhone X 64gb ne gjendje Sh te mir

420 EUR

29 Tet 16:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Shitet samsung s5

100 LEK

11 Tet 16:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Tiranë

Shiten

7 900 LEK

27 Gush 15:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S5 shum pak i perdorur

60 EUR

12 Qer 14:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Has

Samsung

80 EUR

06 Mar 13:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S5

7 900 LEK

02 Shk 14:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Kart memorie 32 gb dhe batery samsung galaxy s5

1 000 LEK

01 Shk 16:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Korçë

Shiten samsung S5,Samsung J6,Tablet Laptop RCA

550 EUR

30 Jan 15:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5 Neo  ·  Tiranë

Samsung Galaxy s5

5 000 LEK

30 Jan 14:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5 Neo  ·  Durrës

Samsung galaxy s5 neo

100 LEK

02 Dhj 13:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Durrës

Samsung Galaxy S5

140 EUR

19 Tet 14:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

SHITET SAMSUNG GALAXY S5

5 000 LEK

27 Gush 18:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

shitet samsung s5

80 LEK

22 Gush 15:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Durrës

Samsung galaxy s5

8 000 LEK

21 Gush 18:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Durrës

Samsung Galaxy S5 6.900 Lek

6 900 LEK

18 Gush 22:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Shkodër

Samsung galaxy s5

99 LEK

11 Korr 15:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Shitet Samsung galaxy s5 i perdorur

6 000 LEK

16 Qer 07:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Samsung galaxy s5 Okazion per pak dite

60 LEK Çmimi me zbritje

10 Qer 11:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A3  ·  Tiranë

Telefona per pjese

70 EUR

18 Maj 11:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy s5

90 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung galaxy s5 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione