Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin angleze - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin angleze,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makin angleze Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 20:26 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

McKenzie Jacket masa S

1 800 LEK

31 Dhj 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 220  ·  Shkodër

‼️OKAZION‼️CLS 2015

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 21:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 2.0 Naft S-Line. Anglez 2010 Nderrohet

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Nën 07:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Makin ne shitje

15 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 00:31 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Vlorë

Jet ski Shitet ose Nderohet

06 Pri 16:54 Kafshë në fermë  ·  Fier

Makin qepse per thas

14 Tet 15:19 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Shkodër

shes nrroj me makin ma te vogel makina naft 2000

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 07:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

////AMG E CLASS

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 22:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM SMC 690 Ndrohet

3 499 EUR

Viti: 2010
01 Nën 19:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

↘OKAZION!!!SHITET OSE NDERROHET ME MAKIN ANGLEZE↙

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Has

Shitet Caddy 1.9 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet / nderrohet mercedes benz e class 200 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 16:54 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Berat

Shitet/ nderrohet Bmw X3 2.0 naft

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 08:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 500  ·  Vlorë

Mercedes Benz GLE 500 benzin 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Benz 220

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 13:31 Makina  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Kukës

passat Okazino ����

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 21:40 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Cabrio  ·  Kukës

passat

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Mercedes

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Gush 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Mercedez benz cla

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Gush 14:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Mercedez

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 23:16 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shitet opel zafira 1.9 naft letrat e sapo prera

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 15:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Lushnjë

Mercedes GLA 220 CDI 4Matic. Makin/targa angleze

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

Mercedes C220 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 17:07 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lezhë

BMW 730 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 19:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 1.9 tdi 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 20:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Berat

Range Rover dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 16:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz E320

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 09:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 17:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

shitet makin angleze super

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 19:06 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Berat

Okazion x5

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 09:00 Makina  ·  MG  ·  MGB  ·  Tiranë

Okazijon shitet mg angleze 1.6 benzin cabriolet

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 23:56 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Shkodër

Audi S3 2015 prodhim amekrikan

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Dhj 13:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range rover

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 23:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

pershendetje te interesuarit

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 15:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shite Ndrrohet VW Passat 1.9dizel -07 Angleze

3 800 EUR Çmimi me zbritje

26 Nën 15:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shite Ndrrohet VW Passat 1.9dizel -07 Angleze

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:33 Makina  ·  Elbasan

Kerkoj makin me letra angleze

21 Maj 13:54 Makina  ·  MG  ·  MGA  ·  Gramsh

MG

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 10:10 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW 525 -05

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 23:02 Makina  ·  Vlorë

BMW 328 benzin -98

24 Gush 22:39 Makina  ·  Tiranë

opell zafira me 7 ulse -06

5 200 EUR

05 Qer 20:15 Makina  ·  Tiranë

RENAULT SEDAN 1.9 DESEL -04

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin angleze | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione