Instagram | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Instagram ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Instagram Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:28
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:58 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:58 Dyqani ,

BMW 320d

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani ,

OKAZION PASSAT CC 2011 PANORAMIK

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:58 Dyqani ,

BMW 520D 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:58 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani ,

BMW 525d

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Dyqani ,

�� OKAZION SMART FOR FOWR AUTOMAT ��

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:58 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER VOGUE 3.6D V8 SUPER FULL

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Ford Focus

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:58 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani ,

�� OKAZION SUZUKI SWIFT ��

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 Dyqani ,

�� OKAZION RENAULT SCENIC GAZ-BENZIN 2008 ��

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 Dyqani ,

�� OKAZION CADDY LIFE 1.9 ��

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Mazda 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

�� AUDI A7 SUPERCHARGER SUPER FULL MATRIX ��

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 ,

BMW 740 naft X Drive 2010 - 15500€ diskutushem

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Volkswagen Caddy Gas-Benzin

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:57 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 535 SUPER GJENDJE ��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

�� OKAZION SEAT LEON 1.9 TDI��

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 530 SUPER GJENDJE 2008��

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

PEUGEOT 207, VITI 2008, MANUALE,MOTORR 1.4 BENZINE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Audi A4 quattro 2009

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

OPEL ZAFIRA, VITI 11/2007, AUTOMATIKE, 1.9 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

AUDI A3, VITI 2005, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56 Dyqani ,

SKODA FABIA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 3.5 DIESEL ��

19 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:56 Dyqani ,

�� OKAZION HONDA CIVIC ��

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

BMW 120d

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:56 Dyqani ,

✅ OKAZION AUDI A6 QUATTRO S-LINE✅

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Dyqani ,

MERCEDES-BENC E-220 CDI, VITI 2014, AUTOMATIKE

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Mazda 6 - 1.8 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

OPEL CORSA, VITI 2016, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

6 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:56 Dyqani ,

�� OKAZION OPEL VIVARO 8+1 AUTOMAT��

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Daci Logan 1.4 Benzin.

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Instagram | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione