Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Përmet

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Përmet ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:06 Makina , Përmet

Honda

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 Makina , Përmet

Mercedes benz E200 Evo

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:30 Makina , Përmet

Shitet Opel Corsa

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 16:39 Të tjera , Përmet

Bono

1 LEK

01 Dhj 13:05 Shërbime Të tjera , Përmet

Blej/Shes Bono Privatizimi

1 LEK

01 Dhj 12:04 Makina , Përmet

Shitet Chevrolet Captiva 2.0 nafte viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 14:28 Makina , Përmet

Volkswagen Caddy Life 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 14:27 Makina , Përmet

Volkswagen Caddy Life 1.9 TDI

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 14:11 Makina , Përmet

Volkswagen Caddy Life 1.9 TDI

1 LEK

Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 14:10 Makina , Përmet

Volkswagen Touran 1.9 TDI Automatik

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:01 Makina , Përmet

Volkswagen Polo 1.2 TDI Bluemotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 14:00 Makina , Përmet

Mercedes Benz C220

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 14:00 Makina , Përmet

Mercedes Benz C220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Nën 10:06 Apartamente , Përmet

Apartament totalisht i mobiluar

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Nën 08:41 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Shitet Restorant

123 EUR

21 Nën 23:59 Tokë/Fusha dhe farma , Përmet

TOKE NE SHITJE / MUNDESI BIZNESI

14 EUR

19 Nën 12:20 Motoçikleta (mbi 50cc) Touring , Përmet

Dayang 100cc

1 100 EUR

18 Nën 12:06 Makina , Përmet

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:41 Makina , Përmet

Okazion w204 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 11:51 Makina , Përmet

Okazion w204

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 18:04 Shtëpi , Përmet

Shitet shtepi private

1 LEK

Numri i dhomave: 4
Online
16 Nën 13:14 Makina , Përmet

Shitet Ford Maverick gaz-benzine

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 22:47 Makina , Përmet

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Nën 14:41 Tokë/Fusha dhe farma , Përmet

Toke Okazion !!!

5 699 EUR Çmimi me zbritje

14 Nën 10:19 Makina , Përmet

Shitet Mercedes-Benz E 320 6000€ i diskutueshem

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Nën 10:22 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Godinë ne shitje

39 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Nën 09:16 Makina , Përmet

Mercedes-Benz E220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 20:21 Makina , Përmet

E class

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 18:42 Apartamente , Përmet

Shitet Apartament 1+1

35 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Nën 20:04 Makina , Përmet

Shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 12:50 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Përmet

ps5

450 LEK

31 Tet 15:10 Kafshë në fermë , Përmet

Shes Qengja

6 LEK

29 Tet 08:51 Makina , Përmet

Shes 4000 euro

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 21:59 Makina , Përmet

Shitet mercedes w124

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 11:10 Makina , Përmet

Shitet Nissan NAVARA

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 21:51 Makina , Përmet

Audi

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione