Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Përmet

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Përmet ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Korr 20:45 Apartamente  ·  Përmet

Apartament totalisht i mobiluar shitet/jepet me qera

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Korr 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Përmet

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Përmet

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Përmet

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 09:28 Makina  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Përmet

Ford Maverick gaz-benzine

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Përmet

MERCEDES BENZ 220 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:50 Të tjera  ·  Përmet

Sere perimesh

6 000 EUR

08 Korr 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Përmet

C clas 180

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 15:13 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Përmet

Toyota yaris 2009

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 12:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Përmet

Volkswagen Caddy Max 1.9 TDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 11:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Përmet

Mercedez benz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 20:44 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Liebher  ·  Përmet

Eskavator

45 000 EUR

30 Qer 20:34 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Përmet

Shes Samsung Galaxy S10

15 000 LEK

26 Qer 15:19 Motorra (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Kawasaki  ·  Kazer  ·  Përmet

Modenas Kriss

700 LEK

22 Qer 08:05 Shtëpi  ·  Përmet

SHTEPI NE MAL

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
20 Qer 19:33 Të tjera  ·  Përmet

Shazllone

17 Qer 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

Shitet për arsye mospërdorimi ose ndërrohet me makin 4x4

2 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 17:02 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Përmet

Karroce per bebe 0-3

350 EUR

13 Qer 16:58 Shtëpi  ·  Përmet

Shitet godine 2 kateshe dyqan dhe shtepi.

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
12 Qer 20:49 Apartamente  ·  Përmet

Shitet shtepi 1+1 ne kelcyr

1 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Qer 11:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Përmet

Audi 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 20:10 Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Përmet

Shitet super dyqan në Përmet

100 000 EUR

06 Qer 20:08 Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Përmet

Shitet dyqan në Përmet

100 000 EUR

03 Qer 11:50 Të tjera  ·  Përmet

119276-01-6 Protonitazene

88 EUR

31 Maj 18:59 Film dhe Muzikë  ·  Film  ·  Përmet

GoPro hero 12

30 Maj 14:55 Shtëpi  ·  Përmet

Shitet shtepi private

1 LEK

Numri i dhomave: 4
25 Maj 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Përmet

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 09:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Përmet

Shitet toyota yaris

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione