Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volswagen Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje.Sot 11:21
Linku:
Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion passat 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 14:31
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:32 Makina , Tiranë

Passat Sel

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Passat Automat DGS Nafte

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet pasat automat 2006 !

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

Pasat 2006 naft 2.0 Automat 4600 mij euro ska diskutim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:04 Makina , Shkodër

SHITET AUTOMAT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

SHITET PASAT 2015 2.0 TDi PREMIU.

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:36 Makina , Durrës

VW PASAT

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASAT 2015 NAFT AUTOMAT full

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:14 Makina , Tiranë

VW Pasat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

Shitet okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Tiranë

PASSAT MANUAL 2.0 TDI VITI 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 TDI MANUAL VITI 2005 I SAPOTARGUAR

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet passat Automat 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Shitet

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

Shitet

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMAT DSG FULL 2012 SHITET OSE NDERRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Makina , Fier

PASSAT 2.0 TDI HIGHTLINE FULL OPSION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Elbasan

��SUPER PASSAT CC 2012 AUTOMAT 2.0 NAFTE����

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:20 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

Passat 2.0 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI 2013 DSG

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

2012 VW PASSAT TDI PREMIUM LINE

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Kavajë

PASSAT 2.0 TDI KAMBIO AUTOMAT SUPER SUPER FULL

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:11 Makina , Durrës

PASSAT 1.8 BENZIN+GAZ 2017 FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:01 Makina , Kavajë

Okazion !! Vw Passat Sel Super Full

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

PASSAT 2.5 BENZIN+GAZ (STAG)

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

Okazion VW Passat 2009 Automat nafte euro 4

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Fier

VW PASSAT 2015 2.0 NAFTE

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Makina , Tiranë

Pasat automat viti 2014 okazion vetem sot

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:21 Makina , Durrës

Pasat����Viti 2005 Motorr 2.0 Benzin Kamje Automat

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:07 Makina , Berat

Volkzwagen Passat

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

Passat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Vw pasat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:15 Makina , Tiranë

Okazion passat 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2011 NAFTE AUTOMAT ME 97.000KM

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

Passat

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:04 Makina , Elbasan

vw passat 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:32 Makina , Vlorë

��Passat B7 2014 2.5 gaz/benzin

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Vlorë

Shitet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:29 Makina , Tiranë

passat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Makina , Tiranë

Passat 2006 Full extra

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Passat 2009 Automat ❌

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 19:14 Makina , Tiranë

PASSAT

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Makina , Korçë

Passat 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:26 Makina , Kukës

VW PASSAT 1.9 - TDI - AUTOMAT -2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:18 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2016 Ulet cmimi per pak dite

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Passat në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Passat


Keni VW Volkswagen Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione