Ford fiesta 1.4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 2810
Toyota , 22
Citroën , 9
BMW , 8
Fiat , 8
Peugeot , 8
Audi , 8
Opel , 4
Renault , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Saab , 1
Honda , 1
Smart , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 1.4,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 1.4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:17
Linku:
,

OKAZION!! FORD FIESTA 2011 (AUTOMATIKE)

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 13:41 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel- 2007‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:28 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ V 2011 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:25 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 NAFT V 2009 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 ,

Shitet ford fiesta 1.4 naftë viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Dyqani ,

Ford Fiesta

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:06 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 ,

Ford Fiesta 1.4nafte 2009 Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:56 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 ,

Ford Fiesta 1.4 naft viti 2009 Manual

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:51 ,

SHITET FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 ,

Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:46 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

FORD FIESTA TITANIUM 2010 1.4 BENZIN-GAZ

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Citroen Berlingo 1.4 16v Benzin gaz ( leje)

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:35 ,

����Ford fiesta 1.4 nafte okazionnn����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:29 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:25 ,

ford fiesta 1.4 benzin gaz automat

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:17 ,

Ford fiesta 1.4 diesel

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:11 Dyqani ,

Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 tdci 2009 SUPER!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:08 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:03 ,

Ford Fiesta 1.4 naft automatike

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:57 ,

Ford Fiesta 1.4 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:55 ,

Lancia Musa Benzin Full Panorama

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:52 ,

Ford Fiesta 1.4 - Ardhur nga Zvicra me dogane te paguar 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:51 ,

Ford fiesta

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:48 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte-2010 Sapo Targuar Ardhur nga Zvicra

4 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:45 ,

Ford Fiesta 1.4 ����- Ardhur nga Zvicra me dogane Viti2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:42 ,

Benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:41 ,

Shitet ford fiesta 1.4 benzin vit 2016 ***Okazion**

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:30 ,

Ford Fiesta 1.4 naft manual 2007 sapoardhur

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Ford fiesta 1.4 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:22 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine - Gaz Viti 2012 5.100 Euro.

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 1.4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione