Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 5 1.9 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 4869
Audi , 23
Fiat , 13
Opel , 7
Renault , 7
Seat , 6
Alpina , 5
Škoda , 4
Ford , 4
Smart , 3
Porsche , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Buick , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 22:26
Linku:
Makina , Tiranë

golf 5+ kamio automat motorr 1.9 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:05 Makina , Tiranë

Golf 5 Naft 1.9 Kamjo automat Viti 2006 gjendje te mire gom

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Makina , Tiranë

Golf 5

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

WV Golf 5 vit 2006 1.9 naft kamje automat 253245 kilometr

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 1.9 TDI MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:24 Makina , Tiranë

Ww golf 5 1.9 me dogan sapo ardhur nga gjermania viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 GT AUTOMATIK 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Makina , Tiranë

Okazion Golf 5 automat 1.9 nafte 2005 Euro 4

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:06 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 5 OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:06 Makina , Fier

SHITET VOLKSWAGEN GOLF 5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:06 Makina , Lushnjë

OKAZION VOLKSWAGEN GOLF 5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT FULL FULL

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Kukës

SHITET GOLF 5 1.9 TDI EURO 4 PA DOGAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2005 me dogane te paguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

⚠️ SUPER OKAZION GOLF 5 NAFTE 1.9 ⚠️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Vw jetta

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 5 1.9 nafte

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 Makina , Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

golf 5+ kamio automat motorr 1.9 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Durrës

golf 5 plus 1.9 naft viti 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

GOLF 5 TDI 1.9-VITI 2007-MANUAL 195 MI KM.OPSIONE KLIMA.SENS

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:01 Makina , Elbasan

��������Golf 5 TDI 1.9 Nafte 4 motion(4x4) v 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9 TDI MANUAL VITT 2004…. OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Tiranë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 2008 MANUAL

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMATIKE 212.000 KM

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 viti 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:59 Makina , Fier

VW GOLF 5 1.9 naft Klimatronic kamio manual -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Super Okazion

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI - GOAL - VITI 2006 MANUAL SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

Vw golf 1.9 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:33 Makina , Durrës

❗ GOLF 5 1.9 AUTOMAT ❗

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.9 Disel MJT 2008 Manual shira

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Makina , Lushnjë

Golf 5 1.9naft 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:55 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 Automat 1.9 naft Lluk GTI viti 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Caddy 1.9 2008 nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.okazion

7 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 naft manual

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:17 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:41 Makina , Tiranë

Golf 5 plus 1.9 Manual 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:19 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA VITI 2007 1.9 NAFTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Shkodër

Golf 5 // 1.9 Naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Golf+ Cross 1.9 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Makina , Lushnjë

Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:07 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008 Okazion 7200 euro

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:28 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 bluemotion nafte 2006 manual

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione