makina benzin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3070
VW Volkswagen , 2529
Ford , 1292
Opel , 1230
Fiat , 964
Audi , 923
BMW , 834
Renault , 692
Peugeot , 602
Toyota , 465
Nissan , 332
Citroën , 313
Smart , 297
Seat , 227
Porsche , 185
Chevrolet , 173
Hyundai , 172
Volvo , 155
MINI , 147
Škoda , 145
Lancia , 143
Jaguar , 131
Alfa Romeo , 126
Mazda , 106
Honda , 103
Mitsubishi , 97
Suzuki , 87
Chrysler , 86
Daewoo , 64
Jeep , 64
Land Rover , 62
Kia , 59
Rover , 41
Daihatsu , 33
Dodge , 17
Saab , 16
MG , 14
Cadillac , 13
Lincoln , 13
Subaru , 13
Hummer , 10
Dacia , 8
Infiniti , 7
Lexus , 7
Acura , 6
Lada , 4
Buick , 4
GMC , 3
Isuzu , 2
Maserati , 2
Ssangyong , 2
Tata , 2
Maybach , 2
Zastava , 1
Proton , 1
Landwind , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina benzin,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:23
Linku:
,

Shitet Audi Q5 gjendjee perfekte!

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:23
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14
Linku:
,

Okazion Ford fusion Automat 1.4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 17:42
Linku:
,

MERCEDES BENZ C230 AVANTGARDE FULL SPORT EDITION

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:59 ,

E 200 benzin gaz

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:57 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:55 ,

BMW X3 3.0 BENZINE

13 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:54 ,

Mercedes Benz C300 benzin 2009 okazion ⛔️⛔️⛔️❗️❗️❗️

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:53 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESSOR BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:50 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:49 ,

Benzin-Gaz

1 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:48 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:46 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL (SUPER GJENDJE)

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

w202 automat benzin+gaz c200 shite ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:44 ,

SEAT-LEON-1:6-BENZIN+GAZ-MANUAL-VITI-2008-ME KLIMA

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:41 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:39 ,

VOLVO S 40 AUTOMAT ~BENZINE (GAZ

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 ,

OPEL MERIVA /1.4BENZIN GAZ

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:36 ,

MERCEDES BENC E 300 BENZINE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36 ,

MERCEDES BENC CLS 550 ����SAPO ARDHUR

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:34 ,

MERCEDES BENC E 280 EVO BENZINE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:34 ,

VOLVO XC 60

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:34 Dyqani ,

Golf 6 benzin gaz viti 2010

6 030 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:33 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 Dyqani ,

Fiat punto automat

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:33 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

⛔⛔Okazion Mercedes Benz C240 B&Gaz ne super gjendje ⛔⛔

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 ,

crosfire 350 gaz ndrrohet me SHARON

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:32 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE+GAZ

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:31 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:29 ,

Mercedes C180 Ne Kosove gjendet Makina

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:25 ,

FORD FIESTA TITANIUM 2010 1.4 BENZIN-GAZ

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:25 Dyqani ,

SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:23
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN+GAZ FULL OPSION LIMITED EDITION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:20 ,

Shitet wolsvagen turan makin familjare super ekonomike

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:19 ,

Mercedes Benz C250 benzin 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 ,

Audi a6 s line exlusiv interior supercharget 15300€

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:18 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:17 ,

Nisan

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:15 ,

MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione