Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz w211 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 39
BMW , 33
Land Rover , 23
Ford , 21
Fiat , 18
Opel , 18
Toyota , 16
Peugeot , 7
Volvo , 5
Acura , 3
Porsche , 3
Ferrari , 2
Lancia , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Morgan , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz w211,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz w211 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:44
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:48
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
01 Tet 09:04
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:43
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 08:13 Makina , Fier

W204 C200cdi (2143cc) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:50 Makina , Fier

Shitet E 250 bluetec 4 matic 2016

18 400 EUR

Sot 07:50 Makina , Fier

Shitet Audi A3 35 tdi 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:38 Makina , Tiranë

Tiguan gaz 2010 automatik

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:27 Makina , Korçë

Tiguan gaz/benzinë 2.0 2010 automatik

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:01 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ���� FULL EXTRA OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:06 Dyqani Makina , Durrës

SHITET W211 EVO 320 PA TAKS LUKSI AUTOMAT VITI 2006 ME DOKUM

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:54 Makina , Durrës

Okazion bmw x5 benzin gaz full

7 500 EUR

Dje 22:48
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:47
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:46
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ OKAZION❌Range Rover Vogue 4.4 diesel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:44
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:43
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 diezel super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Makina , Durrës

Shitet E Class w211 Automat i sapo ardhur nga Gjermania

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Cdi

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:35 Makina , Durrës

Bmw X5 Benzin Gaz me letra okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class 550 L benzine me dogan

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 Makina , Tiranë

Audi Q3

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:54 Makina , Tiranë

❌CLA 180 Nafte ❌

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

❌❌SHITET ❌❌

3 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:20 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:11 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Super/Okazion

67 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:59 Makina , Korçë

����❌SHITET E220 CDI AMG-LINE/AUTOMATIK❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Makina , Tiranë

Nderrohet -Porsch cayenne 3.6 benzin-gaz

23 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:25 Makina , Fier

Kerkoj t blej gle350d 9g cmim okazion

26 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:25 Makina , Elbasan

Audi A4 Avant Full option

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:02 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:02 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:59 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:57 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:57 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:56 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC Coupe 220 4 Matic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:55 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:30 Makina , Durrës

Timon druri w211

240 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:30 Makina , Durrës

Timon druri w211 evo w209 clk w219 cls

240 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:56 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 SD4

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz w211 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione