Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 1.9 tdi - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 1619
Audi , 11
Seat , 4
Škoda , 3
Opel , 2
Suzuki , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 1.9 tdi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 1.9 tdi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:45 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Librazhd

Golf 5 1.9 tdi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

Golf 5+ 1.9 nafte 2005 letra 1 vit Nderrohet

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:31 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2010.Nderrohet

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:31 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 nderrohet

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:10 Makina , Tiranë

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

LANCA MUSA 1.9 nafte

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 1.9 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

***VW GOLF 5 1.9 TDI 6.1 marsha -07 super gjendje***

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:19 Makina , Korçë

VW golf 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️Sport‼️ 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:13 Makina , Lushnjë

VW Golf 5 Plus 1.9 Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus 1.9 TDI 2006 Goal

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 GOAL 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Makina , Kukës

Golf 5 1.9 Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:26 Makina , Vlorë

Rolot pune

3 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:18 Makina , Vlorë

Shitet okazioonn

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Makina , Shkodër

GOLF 5

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:07 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 tdi automat per pjese

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:54 Makina , Tiranë

Golf 5 - 1.9 TDI 2008 , Manual (TEK DERE)

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 20:19 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:19 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 16:53 Dyqani Makina , Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 16:44 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 16:41 Dyqani Makina , Durrës

GOLF PLUS NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJE

4 609 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:09 Makina , Fier

Golf 5 Automatik

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 08:31 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 12:21 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.9 NAFT AUTOMAT DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Sht 23:38 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 17:33 Makina , Lushnjë

GOLF 5 GT 1.9 tdi 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:48 Makina , Durrës

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAFT VITI 2008 I SAPO TARGUAR

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:30 Makina , Kukës

SHITET GOLF 5+ CROSS 1.9 TDI DSG EURO 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 20:41 Makina , Has

Golf 5 Variante 1.9 tdi 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 18:33 Makina , Tiranë

OKAZION!! Shitet ose nderrohet Golf 5+ 1.9TDI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 13:05 Makina , Vlorë

Volkswagen

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 10:40 Makina , Pogradec

GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 11:46 Makina , Kukës

Shitet Golf 1.9 TDI gjendeje shume te mire

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 21:45 Makina , Kukës

TOURAN 1.9TDI SAPO ARDHUR -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:55 Makina , Kukës

Shitet Golf 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 09:05 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus 1.9 TDI viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 16:51 Makina , Vlorë

Golf 5 gt sport look

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 11:30 Makina , Kukës

Shitet golf 5

2 500 EUR

15 Sht 11:21 Makina , Elbasan

Golf t 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 12:53 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 16:00 Makina , Shkodër

Vw Golf 5 / Automat / 1.9 Nafte 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 17:09 Makina , Elbasan

Shitet Super Touran

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Sht 12:37 Makina , Kukës

Golf 5 1.9 ✅

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 07:26 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 14:05 Makina , Berat

Golf V(5) 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 1.9 tdi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione