Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rav 4 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 1712
Audi , 72
BMW , 34
Ford , 26
Land Rover , 17
Nissan , 9
Opel , 9
Fiat , 9
Smart , 8
Seat , 6
Citroën , 5
Peugeot , 5
Porsche , 5
Volvo , 3
Renault , 3
Jeep , 3
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Cadillac , 2
Škoda , 2
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Subaru , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Aixam , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rav 4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rav 4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️VW CC GAZ BENZINE 2010 ‼️

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:37
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:43
Linku:
Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 OKAZION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 (4x4)

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 22:56 Makina , Kavajë

Audi A6 Matrix 2014 Full optional 22.000€ i diskutueshem

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Honda CR-V 2007 Me Dogan 5300€ i diskutueshem mundsi ndrimi

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Toyota RAV4 2011 Automat 2.2 Nafte 10.000 € i diskutueshem

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 2010 Benzin Gaz 4300€ i diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Audi A3 , 2008 , Automat , 5500€ diskutueshem mundesi ndrimi

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Audi Q7 3.0 Nafte 2014 ,17.999€ diskutueshem mundesi ndrimi

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3.0TDI FULL ‼️PANORAMIC

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️VW CC GAZ BENZINE 2010 ‼️

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️ RENT CAR

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Dyqani Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 D4 D. SUPER GJENDIE

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:32 Makina , Krujë

Shitet Toyota RAV4 nafte 2.2 manuale sapo ardhur me Dogane

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 Makina , Kavajë

TOYOTA RAV4 2.2 DIESEL FULL OPSION

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:26 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 AUTOMATIKE VITI 2010 NAFTE 2.2

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:23 Makina , Durrës

Tojota rav 4

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:23 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4, Viti 2007

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:02 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:59 Makina , Tiranë

Bmw X3 Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Bmw X3 xdrive Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Makina , Tiranë

Range rover sport ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:57 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 (4x4)

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:53 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 21:52 Makina , Pogradec

Toyota Rav 4 manual 4×4 motor 2.2 diesel

111 EUR

Sot 20:34 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Dyqani Makina , Fier

Toyota RAV 4 diesel

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ����

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL - 2.2 DIEZEL FULL OPSION SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Makina , Kavajë

C klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:42 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT - 2.2 DIEZEL FULL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI 2014 AUTOMAT 1.6 NAFTE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2016 NAFTE 3.0 FULL OPTIONS

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITER FORD KUGA 2017 NAFTE 2.0 AUTOMAT FULL 4x4

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2011 BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rav 4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Rav 4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • rav 4 në kategorinë Makina | Dacia | Duster
  • Rav 4 në kategorinë Makina
  • rav 4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • rav 4 në kategorinë All Category
  • Rav 4 në kategorinë Automjete
  • rav 4 në kategorinë Makina | Citroën | C3
  • rav 4 në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • Rav 4 në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Rav 4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLK 220 | GLK-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione