Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia - Makina Të gjitha në Shqipëria

Lancia , 1860
Audi , 276
BMW , 165
Volvo , 149
Ford , 131
Toyota , 87
Land Rover , 64
Fiat , 56
Opel , 55
Citroën , 26
Peugeot , 24
Renault , 18
Smart , 17
Porsche , 16
Nissan , 15
Seat , 15
Mitsubishi , 10
Hyundai , 9
Škoda , 8
Mazda , 7
Honda , 7
Jeep , 7
Chevrolet , 6
MINI , 4
Acura , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Rover , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lancia,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lancia Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:46
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Lancia Delta -1.6 nafte Automat

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

Audi A6 S LINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

Range rover Evoque 2.0 Sd4

23 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️ E class 350 bussines edition‼️

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 09:25 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 AMG LINE

1 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET LANCIA DELTA 2012 AUTOMAT 1.6 DIESEL

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 ���� S-TRONIC AUTOMAT ZVICRE����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO XC60 D4 (EUROPE)

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET C220 VITI 2007 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET S63 AMG 2019 SUPER FULL OPTIONS

99 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 Makina , Tiranë

Musa automatic gaz+benzine 1.4 okazioooonnnnn

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Makina , Kavajë

Okazion !! Vw Passat Sel Super Full

9 300 EUR

Sot 08:39 Makina , Tiranë

CLS 550 BITURBO (Shitet/Nderrohet)

19 500 EUR

Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD MONDEO VITI 2010 PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes 240 benzin gaz okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes benzine/gas C230 Kompresor

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

Lancia delta 1.6 diesel automatik

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

MINI COOPER ONE 1.6-BENZIN AUTOMAT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

NISSAN JUKE 1.6 BENZIN-GAZ “AUTOMAT” VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 NAFTE VITI 2012 AUTOMAT E ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Lushnjë

OKAZIONN Mercedes C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Vw jetta

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GLK

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Jeep Patriot

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Glk 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Volvo XC70

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:38 Makina , Korçë

Shitet Peugeot 207 motor 1.4 benzin-gas 2008 super gjendje

3 400 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:38 Makina , Kavajë

Audi A6 3x S Line 333Hp

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Makina , Durrës

Glk 250 nafte 2013

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:38 Makina , Durrës

Ford Fiesta Automat

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 5, Full Options, Supercharger, 340Hp

42 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lancia | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione