C200 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2871
Audi , 146
BMW , 133
Ford , 123
Toyota , 54
Opel , 34
Fiat , 33
Peugeot , 28
Renault , 19
Land Rover , 18
Nissan , 17
Volvo , 15
Mitsubishi , 14
Citroën , 13
Smart , 12
MINI , 11
Lancia , 9
Jeep , 8
Porsche , 8
Hyundai , 7
Seat , 6
Škoda , 6
Jaguar , 6
Saab , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Suzuki , 3
Cadillac , 2
Dodge , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Acura , 1
Rover , 1
Honda , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Dje 18:42
Linku:
,

VW Touran 2.0 OKAZION Sapoardhur 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:27
Linku:
,

Shitet E-Class 250 CDI Coupe

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:08
Linku:
,

NISSAN QASHQAI, AUTOMAT, 2.0 NAFTE, 2008, 160 KM !

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:07
Linku:
,

GOLF 6 NAFT 2.0 SPORT INDIVIDUAL.

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:42
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 Blue tech Sapotarguar

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:39 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:50 ,

Mercedes-Benz C200 Sport , Benzine+Gaz ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

Volkswagen Pasat 2.0 nafte automatike dsg okazion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:14 ,

Vw pasat automat

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:14 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:13 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:13 ,

BMW X5 nafte 10/10

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:50 ,

BMW 320 d - shitet

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:19 ,

OKAZION!!! C300 4MATIC VITI 2010

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 ,

C250 4MATIC VITI 2010

8 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:19 ,

Shitet Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:04 ,

AUDI A5 2.0tdi 2014 S-LINE FULL OPTION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

E CLASS NAFT 2005 OKAZION FULL SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03 ,

MERCEDES BENZ C 320benzin 4matic 2006 FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03 ,

Mercedes C200 Avantgarde ���� Benzine/Gaz Lovato

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:03 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin BITURBO 2006 SUPER/FULL

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:03 ,

AUDI A4 S-LINE 2.7naftV6 2009 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

Benz C200 Benzin-Gaz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 ,

Mercedes Benz C Class Evo Automat 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

Shitet C Class C220 Viti 2006 Automat SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Mercedes c200 avandgarde benzine & gas

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:11 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:11 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMë UEBFAQE INTERNETI 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:10 ,

Okazion-Full Mercedes Benz CLK 240 Benzine-Gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:07 ,

MERCEDES E KLASS 220 PANORAMA-AVANTGARDE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje - Ekonomike

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Opel corsa 1.5 Nafte

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 ,

VW 2014 PASSAT CC, GAZ/BENZINE LUXURY EDITION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:58 ,

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:58 ,

BMW X5

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:34 ,

C klass ❇️Benzin-Gaz❇️ Automat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

OKAZION! VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6TDI BLUE MOTION 2013

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:29 ,

FORD KUGA TITANIUM 2.5 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:28 ,

FORD FOCUS 1.0Turbo START/STOP 57.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:28 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:28 ,

Vetem sot 2500€ Lancia Musa

2 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:23 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 Dyqani ,

Golf 5 motorr 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:20 Dyqani ,

Golf 5 automat 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:20 Dyqani ,

Audi Q5 Sport Line

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

  • C200 në kategorinë Makina
  • C200 në kategorinë All Category
  • C200 në kategorinë Makina
  • C200 në kategorinë Makina
  • C200 në kategorinë Makina
  • C200 në kategorinë Makina
  • c200 në kategorinë Makina
  • C200 në kategorinë Automjete
  • C200 në kategorinë Makina
  • C200 në kategorinë Makina

Në fillim