Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford tranzit - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 481
Aixam , 1
Audi , 1
Fiat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford tranzit,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford tranzit Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:33 Makina , Pogradec

Ford tranzit

4 500 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 16:23 Makina , Durrës

Ford tranzit

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:52 Makina , Tiranë

Ford Tranzit 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 23:17 Makina , Tiranë

Shitet ford tranzit

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 17:55 Makina , Tiranë

Furgon 14+1

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 13:19 Makina , Korçë

Ford Tranzit Custom

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 17:34 Makina , Durrës

FORD TRANZIT FRIGORIFER

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

shitet kamjoncin ford transit me letra 2003 06884152566

4 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 20:42 Makina , Fier

Shes Ford Tranzit

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 20:05 Makina , Kukës

Shitet Ford Tranzit

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Maj 17:58 Makina , Tiranë

OKAZION ‼️‼️‼️ Shitet Kamioncina Ford Tranzit

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Maj 16:11 Makina , Tiranë

Okazion ������‼️‼️

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 21:07 Makina , Përmet

Shitet Ford Tranzit

2 800 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Maj 20:09 Makina , Durrës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 13:26 Makina , Tiranë

Ylber ford tranzit

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 23:16 Makina , Shkodër

Ford tranzit me letra 4+1 taksat sikur makinat e Volga

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 17:05 Makina , Fier

Ford tranzit

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Pri 16:08 Makina , Fier

Ford tranzit

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Pri 15:35 Makina , Tiranë

Okazion ford tranzit connect viti 2006

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 16:58 Makina , Tiranë

Ford Tranzit Kmaioncin 2.4 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 09:22 Makina , Tiranë

Ford Tranzit

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 22:06 Makina , Kurbin

Shitet ford tranzit

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 10:22 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 200 EUR

20 Mar 17:51 Makina , Shkodër

Ford ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:07 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet ford tranzit ME LETRA 1500 EURO 0699195267

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:19 Makina , Tiranë

Ford tranzit custom 2,2 nafte

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 19:41 Makina , Krujë

FORD TRANZIT

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:11 Makina , Durrës

ford tranzit

6 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:07 Makina , Sarandë

Minibus Ford në shitje!

550 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 16:03 Makina , Fier

Shitet

3 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 09:44 Makina , Tiranë

Ford transit 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 10:06 Makina , Lezhë

Ford tranzit

3 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 21:54 Makina , Korçë

Shitet ford tranzit kamjocine 3500 Euro 0693478090

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 17:34 Makina , Tiranë

Okazion

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 01:14 Makina , Shkodër

Ford tranzit 5+1

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 09:28 Makina , Pogradec

FORD TRANSIT 2,2D,,,2012 167KM ME DOGAN PERFEKT

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 21:40 Makina , Shkodër

ford tranzit 4+ 1 ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 20:20 Makina , Tepelenë

Okazion - SHITET Ford Tranzit 12+1

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:19 Makina , Durrës

Ford tranzit okazionn

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 20:42 Makina , Tepelenë

OKAZION - Shitet Ford Tranzit

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Dhj 07:19 Makina , Lezhë

Ford tranzit

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 10:04 Makina , Lezhë

Ford tranzit

3 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 20:00 Makina , Kurbin

Shitet ford tranzit

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 18:58 Makina , Kurbin

Shitet ford tranzit viti 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 15:45 Makina , Kurbin

Shitet ford tranzit viti 2001

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Nën 07:30 Makina , Mallakastër

Ford tranzit 10+1 me letra te paguara 0695300373

3 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 16:01 Makina , Tiranë

Ford tranzit

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:53 Makina , Vlorë

ford tranzit

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 01:16 Makina , Tiranë

FORD TRANZIT 2010, 2.2 NAFTE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford tranzit | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione