Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tuaran | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 4
Audi , 2
Ford , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tuaran,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tuaran Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:11 ,

OKZJON tuaran viti 2006 me letra der ne gusht 6+1 vende

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 20:48 ,

Vw tuaran manual 2009

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 10:14 ,

Shitet Tuaran

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 15:47 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 11:09 ,

Shitet Tuaran 1.6

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 14:43 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 09:49 ,

Shitet tuaran

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 08:31 ,

Shitet Tuaran 1.6

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 09:49 ,

Shitet Tuaran 1.6

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 14:14 ,

Shitet Tuaran

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 10:17 ,

Shitet Tuaran

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 09:53 ,

TUARAN

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 19:36 ,

Shitet tuaran

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 17:26 ,

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 11:37 ,

����Touran2012����

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 22:51 ,

Tuaran

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 20:00 ,

Volsvagen tuaran

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:48 ,

Shitet per arsye mos perdorimo!

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:48 ,

shitet okazion 1.9 naft sapo ardhur per arsyje mor perdorimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:54 ,

Tuaran

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 21:29 ,

shitet okazion 1.9 naft sapo ardhur per arsyje mor perdorimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:40 ,

Tuaran 1.9 Nafte -- Automatike

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 08:34 ,

Shitet touran okazion

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:36 ,

Shitet Tuaran 2.0 TDI

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 19:50 ,

Shitet tauran

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 16:18 ,

Shitet tuaran okazion

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:38 ,

Tuaran Automat Full Opsion

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 16:41 ,

tuaran 1.9 naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 10:39 ,

touran 7 vendesh

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 22:15 ,

shitet vw tuaran 1.9 tdi������������

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 13:32 ,

����Touran2012����

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 22:49 ,

Shitet tuaran 1.9 automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 11:57 ,

Okazion

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 21:51 ,

Vw tuaran super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:54 ,

ww tuaran

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 19:10 ,

Tuaran 1.9 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 21:06 ,

Tuaran

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:33 ,

Ford fokus 1.6

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 11:57 ,

Shes tuaran 1.9 nafte

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 21:51 ,

vw tuaran 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 17:20 ,

Tuaran

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 23:02 ,

Shitet tuaran

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 20:11 ,

Okazion 2900 euro pak i diskutushem

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 11:27 ,

OKAZION VW TURAN ATOMAT

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 13:29 ,

Okazion 2900 euro pak i diskutushem per pak dite

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 07:37 ,

OKAZION VW TUARAN AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 17:48 ,

Tuaran

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 21:44 ,

��okazion��

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 23:04 ,

��okazion��

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tuaran | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • tuaran në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touareg
  • Tuaran në kategorinë Makina | Mitsubishi
  • tuaran në kategorinë Makina | Citroën
  • Tuaran në kategorinë Makina | Chevrolet
  • Tuaran në kategorinë Automjete
  • Tuaran në kategorinë Makina
  • Tuaran në kategorinë Makina | BMW | X5 | X-modele
  • Tuaran në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Tuaran në kategorinë All Category
  • tuaran në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione