Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

G class ne SHitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Audi , 69
BMW , 47
Land Rover , 25
Ford , 15
Toyota , 14
Fiat , 12
Volvo , 12
Mitsubishi , 11
Opel , 9
Hyundai , 8
Porsche , 8
Seat , 6
Citroën , 6
Nissan , 5
Acura , 4
Chevrolet , 4
Hummer , 3
Cadillac , 3
Škoda , 3
Peugeot , 3
Honda , 3
Smart , 3
Kia , 2
Renault , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Gjej G class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko G class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. G class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej G class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Dje 22:51
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:17 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:15 Makina , Tiranë

BMW 730 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

36 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Makina , Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2013 AMG SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:14 Makina , Fier

PEOUGET 308 1.6 BENZIN/GAZ 2009 SUPER GJENDJE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:11 Makina , Tiranë

E CLASS 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.4 BENZIN 2016 FULL OPSION

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:59 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:56 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:36 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMAT 2006 (FR EDITION)

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Korçë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Tiranë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIK ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION E550 FULL PANORAM ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 4x4 ❌Superrr ❌

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:42 Makina , Tiranë

Volvo xc60 +100GAZ ���� R desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:33 Makina , Lushnjë

Shitet okazion 13000

13 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

SHITET S63 AMG 2019 SUPER FULL OPTIONS

99 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:12 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:07 Makina , Tiranë

Volvo xc60 R-desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Makina , Elbasan

Smart forfour

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 740ld Shitet

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 200 B/G Kompressor -05

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:41 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz super okazion

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Kurbin

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A8 4.2 TDI 2014

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina , Elbasan

Citroen C4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 Makina , Mat

G Class

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:43 Makina , Tiranë

���� E220 2017 AMG pack, baxho xhami

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:26 Makina , Tiranë

C250 Benzine 4-matic Viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:12 Makina , Lezhë

S 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:58 Dyqani Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

75 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:25 Makina , Tiranë

Bmw Seria1 Full Opsion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:14 Dyqani Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

75 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:38 Makina , Korçë

C180 KOMPRESOR BENZIN MODEL FACELIFT “EVO “

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - G class.


Gjej G class ne Shitje


Eksploro njoftimet për G class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko G class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë G class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për G class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime G class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione