Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a4 1.9 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 2358
Fiat , 14
Renault , 9
Opel , 8
Ford , 4
BMW , 3
Škoda , 3
Acura , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Seat , 1
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

CADY MAXI 1.9 AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY MAX 1.9 NAFTE AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN--1.9--2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2010 7 vende nderrohet

8 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 automat 2006

5 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy Life 1.9

6 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

Kadi maxi 1.9 naft viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

AUDI A4 1.9 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 12:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF V 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:40 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Okazion Fiat 1.9 nafte super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 22:40 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Alfa Romeo 1.9 Jtd Nafte Super e shpejte -06

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw jetta

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 12:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 automat 2009 super

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

shitet Audi A4 naft 1.9 manual ne gjendje shum te mir motorr

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 12:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi A4 1.9 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

Audi A4

2 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 09:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Shitet dhe nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 22:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet Audi A4 Estate 1.9 nafte

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 22:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet Audi A4 Estate 1.9 nafte

130 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 18:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4, 1.9 tdi 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 10:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet per asryje mospordorimi

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran cross 2.0 tek bosht 7 vende

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 05:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet Audi A4 Estate 1.9 nafte

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

GOLF 5 1.9 Nafte GOAL SUPER GJENDJE 3999€

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 15:05 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 12:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi A4 1.9

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

AUDI A4 VITI 2000 OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 08:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Shitet 3900€

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 17:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Gramsh

Audi A4

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Durrës

1.9 Naft 2007

1 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 08:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Gramsh

Shitet Audi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 13:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Okazion 3000 euro I diskutushem

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Gramsh

Shitet

3 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Gramsh

Shitet

32 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 17:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

AudiA4 1.9 naft 2007

540 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 21:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

SHITET AUDI A4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 20:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

✅Audi A4 1.9 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

AUDI A4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 00:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Skoda Octavia 1.9 nafte

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 19:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 1.9 TDI (i)

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 13:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 1.9 Tdi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 09:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.9 tdi Sport Line -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione