Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yaris - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 4602
Audi , 97
BMW , 51
Ford , 48
Opel , 21
Land Rover , 18
Fiat , 14
Peugeot , 12
Citroën , 10
Seat , 9
Porsche , 9
Volvo , 8
Smart , 8
Renault , 6
Nissan , 5
MINI , 5
Suzuki , 5
Honda , 5
Jeep , 5
Daihatsu , 5
Škoda , 4
Hyundai , 4
Subaru , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Hummer , 2
Acura , 2
Jaguar , 2
Dodge , 1
Artega , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yaris,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj yaris Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:41
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:07
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:06
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 19:26
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

Fiat doblo maxi 1.6 multijet

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benc E 350 2015❌

18 000 EUR

Sot 19:00 Makina , Durrës

Toyota yaris 1.4 nafte Automatike 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:48 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Diesel 1.4. Me 6+1 Marsha

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:48 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:48 Makina , Tiranë

GOLF 5+ 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

VW GOLF 5---AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--2.0 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:42 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 automat 2010 nderrohet

8 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina , Durrës

Golf 5+ 1.9 nafte 2005 letra 1 vit Nderrohet

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:41 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 Nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 nderrohet

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 Makina , Fier

����Toyota Yaris 1.3 benzin����

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:30 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:55 Dyqani Makina , Tiranë

Yaris 1,3 Benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:41 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manual 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Makina , Tiranë

Shitet.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 Makina , Krujë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manuale✅

3 800 EUR

Sot 17:34 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:28 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:22 Makina , Tiranë

TOYOTA BENZIN GAZ STAGG.1.3 VITI 2008 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina , Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 Makina , Tiranë

Toyota Yaris D-4D 1.4 Diesel

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:04 Makina , Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:02 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 V6����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Durrës

Shitet Audi A4 Automatike 2008 Sapo Doganuar 7.7€

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN MANUAL VITI 2006.SUPER GJENDJE ME

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:16 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN VITI 2009 MANUAL SUPER GJENDJE ME

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:13 Makina , Sarandë

Toyota yaris 1.4 naft 6+R

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:32 Makina , Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE - 2013 - KAMBIO MANUALE - KAMERA ❌

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:23 Makina , Tiranë

toyota yaris

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:08 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 Automat❌️

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:08 Makina , Gjirokastër

Toyota 1.4 diesel 6+1 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:59 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:04 Makina , Durrës

Volkswagen Golf 6

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:04 Dyqani Makina , Tiranë

Benz E250 Cdi 4Matic , Automat , 2014 , Cel: 0692126959

16 690 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yaris | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione