Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

karroceri - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 63
Mitsubishi , 43
Toyota , 40
Nissan , 28
Fiat , 21
Audi , 20
Opel , 15
BMW , 14
Peugeot , 6
Renault , 5
Ssangyong , 5
Citroën , 4
Jeep , 4
Mazda , 4
Hyundai , 3
Seat , 3
Volvo , 3
Isuzu , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
MINI , 1
Piaggio , 1
Rover , 1
Smart , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe karroceri,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj karroceri Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 18:20 Makina , Elbasan

Iveco daily 2.3 16V 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:30 Makina , Fier

Okazion Ford Focus

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 18:31 Makina , Vlorë

Ford tranzit

1 800 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 11:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz sprinter motor 2.2 naft (krah anglez)

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:34 Makina , Tiranë

Kamioncine Piaggio Porter dopio gome

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 03:40 Makina , Elbasan

Volkswagen taro -98 nafte

3 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 17:09 Makina , Lezhë

Shitet fuoristrada me 5 vende dhe karroceri

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 21:06 Makina , Tiranë

Ford F-150 Okazion

8 900 EUR

14 Sht 10:14 Makina , Tiranë

Volkswagen Amarok

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Sht 11:48 Makina , Elbasan

Peugeot 207 1.4 benzine shitet per pjese

800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 20:01 Makina , Tiranë

Jaguar XF 2.7D premium Luxury Shitet/ Ndrrohet

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 00:49 Makina , Tiranë

Foristrade me karrocori toyota

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 21:08 Makina , Pukë

Nissan Navara 2.5 nafte me karroceri

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 12:08 Makina , Durrës

Amarok Navara L200 Ranger Mazda bt-50

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 17:39 Makina , Tiranë

Shitet benz c 220 sport coupe

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 11:12 Makina , Lezhë

Toyota hilux

9 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 11:02 Makina , Durrës

Ford Ranger Hilux Navara L200

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 20:05 Makina , Tiranë

Seat ibiza 2004 manuale, 1.2 benzine

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 16:08 Makina , Tiranë

Fiat strada

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 09:28 Makina , Fier

Mercedes Sprinter 311

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 22:23 Makina , Vlorë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 12:51 Makina , Elbasan

Nisan Navara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 15:10 Makina , Sarandë

Mercedes ML 350 Bluetec Viti 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:57 Makina , Korçë

Shitet foristrade me karroceri Nissan Navara

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 17:01 Makina , Korçë

Shitet foristrade me karroceri Nissan Navara

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 11:16 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Transit me Karroceri vete shkarkuese

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 16:08 Makina , Fier

Ford tranzit

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Pri 00:58 Makina , Kurbin

Kamjoncine benz 208

4 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 13:26 Makina , Durrës

Shitet Range Rover Sport 2015

1 EUR

09 Mar 10:06 Makina , Durrës

Mercedes B clas 2000 benzina gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 10:21 Makina , Durrës

FORD TRANSIT.ME VINÇ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:03 Makina , Fier

Shitet

3 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:45 Makina , Tiranë

Kamioncin 2008

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 21:06 Makina , Tiranë

Kamioncin 2008

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 21:20 Makina , Vlorë

Mjetet pune per shërim trasporti me karroceri.

9 650 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 18:47 Makina , Elbasan

shitet karroceri

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 21:52 Makina , Fier

Mitsubishi l200

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:03 Makina , Librazhd

E 220 automat mundësi nderrimi

4 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 13:04 Makina , Vlorë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 20:00 Makina , Kurbin

Shitet ford tranzit

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 02:42 Makina , Librazhd

Makine

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 07:36 Makina , Fier

Audi a 4 me dekumenta te rregull6a

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 00:26 Makina , Tiranë

Benz sprinter shitet ose ndrrohet me foristrad me karroceri

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 19:18 Makina , Tiranë

Benz sprinder shitet ose ndrrohet me foristrad me karroceri

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 18:16 Makina , Tiranë

sprinter shitet ose ndrohet me foristrad me karroceri

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Tet 11:20 Makina , Peqin

��OKAZION��Shitet kamioncine

2 200 LEK

20 Tet 16:57 Makina , Tiranë

Opel Combo 1.6 Benzin /Cng

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 15:38 Makina , Mirditë

Kamioncine mercedes benz shitet ose nderrohet me foristrade

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj karroceri | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Karroceri në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Karroceri në kategorinë Automjete
  • Karroceri në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Volvo Trucks
  • karroceri në kategorinë Makina | Chevrolet
  • karroceri në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 416
  • karroceri në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Karroceri në kategorinë Makina | Land Rover | Defender
  • Karroceri në kategorinë Makina | Nissan | X-Trail
  • karroceri në kategorinë Makina | Isuzu
  • Karroceri në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione