Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hummer | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Hummer , 113
Audi , 37
BMW , 20
Cadillac , 4
Fiat , 4
Ford , 2
Smart , 2
Bentley , 1
Ferrari , 1
Opel , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hummer,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj hummer Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:51 Dyqani ,

����Okazion Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:18 ,

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:18 ,

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:43 ,

HUMMER H2- PICKUP -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

HUMMER H2- PICKUP -06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:13 ,

Hummer H2 11/2007 (1pronar) super gjendje

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:21 ,

Hummer H2 6.2 SUT facelift 2010

39 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:28 ,

BMW 120d full

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 20:22 ,

!!!HUMMER H2 LIMITED EDITION 1 OF 1!!!

88 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 20:22 ,

!!!HUMMER H2 LIMITED EDITION UAE 1 OF 1!!!

88 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 22:50 ,

Shitet Toyota Auris 1.4 D 6 marsha

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 20:48 ,

Hummer H3 3.7L Shitet - Mundsi Ndrrimi

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 15:38 ,

Hummer H3 automat gaz/benzine

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 00:48 ,

BMW 120D FULL

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 10:19 Dyqani ,

HUMMER H2-6.0 Benzin + Gaz-2007-XHAMA TE ZINJ-FULL OPTIONS

29 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 10:19 Dyqani ,

HUMMER H2-6.0 Benzin + Gaz -2003-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 09:12 ,

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 09:12 ,

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 23:32 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 08:12 ,

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 21:46 ,

Mercedes benz C220 2008

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 20:51 ,

E320 cdi full OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 09:13 ,

Cadillac escalade 6.2 V8

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 23:19 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 22:57 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:19 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:16 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:13 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 00:01 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 23:58 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 23:58 ,

Blej makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 19:06 ,

✅SHITET / NDERROHET ✅VOLKSWAGEN BORA ✅Letrat i ka deri ne d

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:06 ,

✅SHITET Mercedes - Benz A Class �� ✅VITI I PRODHIMIT: 2007 ✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:06 ,

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:18 ,

Hummer h3 benzin gas

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 00:33 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:30 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:27 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 22:12 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 11:50 ,

Blej makina poshte tregut Max 50% KESH

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:57 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:54 ,

Blej Karrotrec Kamjon gjith llojet e makinave 50% KESH

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:51 ,

Blej MAKINA poshte tregut max 50% KESH

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 01:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 13:34 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 FULLL

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:57 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hummer | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione