Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lexus - Makina Të gjitha në Shqipëria

Lexus , 105
Audi , 54
BMW , 15
Peugeot , 4
Fiat , 3
Ford , 3
Citroën , 2
Toyota , 2
Lancia , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lexus,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lexus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:24 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus LX 570

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:19 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus lx 570

26 000 EUR

Dje 12:30 Makina , Korçë

Shitet golf 4 1.6 benzine+gas

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 Makina , Vlorë

������OKAZIONNN������LEXUS 220 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:41 Makina , Durrës

Lexus ES 300H 2022

36 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:50 Makina , Fier

Lexus RX 450h hybrid super full

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:54 Makina , Tiranë

BMW SERIE 1 120D 2.0 DIESEL VITI 2014 ����

6 699 EUR

30 Maj 20:39 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte( Benzin-Gaz)

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 10:47 Dyqani Makina , Durrës

Lexus Nx300 -2.5 benzin/hybrid ��

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 11:15 Makina , Durrës

LEXUS NX300 HYBRID

25 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 16:13 Makina , Tiranë

LEXUS RX350 BENZINE-GAZ

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Maj 09:37 Makina , Sarandë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 12:24 Makina , Shkodër

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 11:10 Makina , Vlorë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 23:23 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus LX600 super luxury

198 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 19:07 Makina , Tiranë

Lexus GX460

36 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 10:04 Makina , Durrës

Shitet LEXUS

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 11:24 Makina , Mallakastër

Lexus LX570 for sale

25 000 EUR

03 Pri 22:55 Makina , Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:31 Makina , Kucovë

Lexus LX570 available for sale

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 00:30 Makina , Tiranë

Blej makina apartament TR poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 00:30 Makina , Elbasan

Blej MAKINA Apartament TR poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:47 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 13:57 Makina , Lushnjë

Okazion Lexus is200 benzin gas 3000 euro

3 000 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Mar 08:26 Makina , Tropojë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 02:10 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 04:48 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 08:13 Makina , Dibër

LEXUS LX570 for sale

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 00:33 Makina , Elbasan

Blej makina apartament Tr poshte tregut max 60% KESH

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 04:00 Makina , Elbasan

Blej makina apartament vetem TR poshte tregut max 60% KESH

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 04:00 Makina , Elbasan

Blej makina apartament poshte tregut max 60% KESH

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 04:00 Makina , Elbasan

Blej makina apartament poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 01:51 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 01:48 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 01:45 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 01:45 Makina , Elbasan

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 09:09 Makina , Pogradec

Mercedes Benz C220

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lexus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione