Automjet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 34
Citroën , 18
BMW , 14
Opel , 14
Renault , 12
Audi , 11
Toyota , 11
Fiat , 10
Peugeot , 10
Hyundai , 5
Nissan , 4
Škoda , 4
Jeep , 3
Mazda , 3
Smart , 3
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Kia , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Cadillac , 1
Dacia , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Porsche , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automjet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automjet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:25 ,

Shitet Renault Viti 2008 Benzin-Gaz Prodhuar nga fabrika

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

Cadillac CTS 2.0L 4x4 2014

18 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:03 ,

Fiat Qubo Viti 2008 Benzine 1.4 Manuale Klima

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:51 ,

Toyota Yaris 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:49 ,

Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 ,

Fiat bravo 1.4 benzine - gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:40 ,

VW Passat CC R-LINE

13 995 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Classic 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:51 ,

Ford Focus 2014

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:08 ,

Meecedes-Benz oferten

8 820 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:39 ,

okazion

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:04 ,

S class 500 LUNGO Presidencial, OKAZION !!!

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:01 ,

okazion cadyy

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 21:37 ,

Turbina per te gjitha automjetet riparime te ndryshme

79 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 13:47 ,

Volkswagen Toruan Automat Dsg Okazion

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:21 ,

Avangard����������

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 15:24 ,

Ambulancë 4x4, 270 CDI

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 15:17 ,

Avangard full

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 09:29 ,

S class 550 presidencial LUNGO

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 23:24 ,

Shitet Benz W203 viti 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:15 ,

Furgon t6 caravelle

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:46 ,

Automjet ngrires RenaultTraffic

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 10:30 ,

SHITET! Skoda CITIGO!

4 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Pri 09:43 ,

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,Md 7.2005.Gjendje te Perkryer

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 21:53 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 21:52 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzine -Gaz, viti 2009.

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:51 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:42 ,

Automjet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 10:31 ,

Shitet Peugeot 407 e

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 21:12 ,

Mercedes Benz C Class Coupe Super Gjendje

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 02:56 ,

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 04:53 ,

JEEP WRANGLER Sahara 2019

29 816 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 20:23 ,

Citroen C1 1.0 benzine, viti 2005

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 20:22 ,

Fiat Bravo 1.4 benzine - gaz , viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 20:16 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 19:50 ,

KIA K-5 HIBRID VITI 2014

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Mar 16:10 ,

Automatike 1.9tdi

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 23:18 ,

2018 LAND ROVER DISCOVERY okazion

28 086 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 12:52 ,

okazion

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 12:41 ,

Automatike okazion������

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 12:40 ,

okzion caddy��������

4 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:48 ,

Okazion Vetem brenda muajit Opel Vectra gts 2.2 Benzine

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 19:52 ,

Shitet automjet VW Touran 4500Euro i diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 17:40 ,

Suzuki Baleno.

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 06:02 ,

Shes automjet

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 12:36 ,

okazion caddy

4 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 10:43 ,

Okazion Skoda Yeti ne shitje

6 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automjet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione