Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | S-Class

S 250 , 14
S 260 , 5
S 280 , 45
S 300 , 168
S 320 , 1929
S 350 , 774
S 400 , 115
S 420 , 47
S 430 , 30
S 450 , 45
S 500 , 246
S 55 , 39
S 550 , 254
S 600 , 34
S 63 AMG , 80
S 65 AMG , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Maj 14:19
Linku:
Dyqani ,

OKAZION !! S KLAS 550 AMG 2009 FULL

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 16:37
Linku:
,

S class 300 Hybrid & blutec

42 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 16:44
Linku:
,

Benz S550 L 4 matic

47 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:44
Linku:
,

okazion!! benz s class 350 naft luk 2019 amg

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 12:31
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ S 400d

71 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 07:55 ,

S Class LUNGO FULL OPTIONS!! Okazion per 2 dite

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:10 Dyqani ,

Mercedes-Benz S350d Full Option 125mij km

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:53 ,

mercedes S320 mundesi ndrimi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:30 ,

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:27 ,

MERCEDES-BENZ S500-4MATIC BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 ,

Auto Losien Instagram

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

Shitet Mercdes-Benz S Class 350 Nafte BlueTec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:59 ,

S clas 350 full option

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes-Benz s-class300

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

Mercedes Benz S350 Blueeficiency Sapo ardhur184000(ORIGJINAL

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

MERCEDES-BENZ S350 BlueEFFICENCY FULL

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

S Clas 450 Benzin L Nigt Vizon Masazh Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:41 Dyqani ,

Sllon nafte 300 ne gjendje shume te mire me letra

7 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:41 ,

❌Mercedes Benz S350 Lungo Benzin gaz stag❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 ,

S 400 Nafte AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 ,

S320 shitet-ndrrohet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:33 ,

S320 shitet-ndrrohet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:33 ,

S320 shitet-ndrrohet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:48 ,

Mercedes S 550

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

Mercedes BenZ-S300

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 ,

Benz-Mercedez sel420

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 ,

Super okazion S class 3.5 benzin gaz - 2008 - 9000€ i disk

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:43 ,

S500 benzin gas 2003

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:46 ,

MERCEDES S 320 CDI AUTOMAT 2007 FULL OPTION

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:46 ,

S350 LUNGO W222

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:43 ,

s350 benzin gas 245 hp super gjendje �� +34 603 26 51 58‬

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:24 ,

S450 4Matic Benzine "BUSINESS EDITION" Automatike 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:21 ,

S550 4Matic Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//AMG Viti 200

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:11 Dyqani ,

OKAZION MB. S CLASS 350 LUNGO BUSSINES

44 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:45 ,

S320CDI

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Dyqani ,

S klas diezel, look Maybach 2020, super full opsion

49 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:26 ,

S320 shitet-ndrrohet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:23 ,

S320 shitet-ndrrohet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:20 ,

Mercedes-benz S550 4Matic L *FACELIFT* AMG -LINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:01 ,

Mercedes S 350 L

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:39 ,

Mercedes Benz s350

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 Dyqani ,

Mercedes Benz S6.3 AMG/// 4MATIC-COUPE-PANORAMA-FULL

87 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:10 Dyqani ,

Mercedes-Benz S350d - 10/2027

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:03 Dyqani ,

2012 - MERCEDES BENZ S350 CDI BLUTEC

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:48 ,

S320 lungo full extra panoramike

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:15 Dyqani ,

S 350 d Bluetec Lungo

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:56 ,

MERCEDES BENZ S550 b+g 4-matic MUNDESI NDERRIMI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 ,

MERCEDES BENZ S350 dizel MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 ,

MERCEDES BENZ W108 250SE

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:44
Linku:
,

okazion!! benz s class 350 naft luk 2019 amg

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:17 ,

S350 nafte super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:17 ,

����Okazion����

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione