Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TOYOTA YARIS - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 4182
Audi , 75
BMW , 47
Ford , 36
Opel , 19
Fiat , 13
Land Rover , 12
Peugeot , 11
Smart , 11
Citroën , 10
Seat , 7
Renault , 5
Jeep , 5
Daihatsu , 5
Porsche , 5
MINI , 4
Volvo , 4
Nissan , 3
Honda , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Aixam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe TOYOTA YARIS,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj TOYOTA YARIS Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

11 500 EUR


Sot 01:57 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

11 500 EUR

Sot 01:12 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:08 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:31 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 23:18 Makina , Kucovë

Toyota Yaris 1.4

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 naft 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 nafte Zvicra

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:56 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat 2010 Fulle

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2007 Gjermanie

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2009 Gjermanie

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 21:36
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4motion okazion

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:28 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:28 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale 6+R

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:28 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:27 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA YARIS 1.4NAFTE VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:23 Makina , Vlorë

Toyota Yaris.Me Dogane

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:05 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS EDGE-2009/1.4D-4D✅️GJENDJE PERFEKTE✅️SAPOARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:05 Makina , Vlorë

TOYOTA URBAN CRUISER-2010 1.4D-4D✅️4X4✅️FULL OPTION-PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:04 Makina , Korçë

Tiguan 2010 automat Gaz

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:58 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Vlorë

Toyota Yaris 1.3 Gas/Benzine me letra, viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:49 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE - 2008 - AUTOMATIKE-167.000 km❌

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:43 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina , Fier

CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 Makina , Fier

BMW 330 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

Shitet Passat Sel 2.0 Tdi❌❌

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 20:39 Makina , Fier

AUDI S5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Vlorë

Toyota yaris 1.4 nafte

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 Makina , Vlorë

Toyota yaris 1.4 nafte

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:23 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 D4D

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 20:17 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:13 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende nderrohet

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:13 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Goal Nderrohet

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:06 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte letra tpreme Nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj TOYOTA YARIS | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione