Kavajë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | S-Class

S 250 , 1
S 280 , 1
S 300 , 1
S 320 , 21
S 350 , 14
S 400 , 1
S 500 , 10
S 550 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 22:50 Dyqani ,

S clas 350 cdi

Historiku i makinës

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 22:31 Dyqani ,

S350 cdi lungo

Historiku i makinës

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 13:08 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ OKAZION 8500€

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 16:19 ,

Shitet S500

Historiku i makinës

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 20:07 Dyqani ,

U SHIT ⛔️��

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 20:13 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 20:02 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 09:18 ,

Shitet S class 3500 benzin-gas

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 19:28 ,

OKAZION S-CLASSE

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 14:37 ,

S-500

Historiku i makinës

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 21:19 Dyqani ,

❌U SHIT❌

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 13:11 Dyqani ,

❌U SHIT❌

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:55 ,

SUPER MERCEDES

Historiku i makinës

4 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 16:57 ,

S 320 viti 2007 full

Historiku i makinës

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 21:55 ,

Mercedes benz E 320 dizel 2001

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:03 ,

SHES MAKINEN

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 14:10 ,

Shitet sllon S350 NAFTE

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 14:56 ,

maybach

Historiku i makinës

100 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Korr 19:33 ,

Okazion Mercedes Benz S class 550 lungo

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 00:15 ,

Shitet:S-klas

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:20 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 11:09 ,

Mercedes sprinter 2015

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 20:15 ,

Mercedes Benz S320 + nderrim

Historiku i makinës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 18:52 ,

Benz S 320

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 21:41 ,

Rexhina S320

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 13:28 ,

MB S-Clas 350 4 Matic

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:24 ,

Okazion! Mercedes S500 super FULL 11

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 15:40 ,

Mercedes classe S

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:00 ,

Mercedes-Benz S class

Historiku i makinës

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 11:56 ,

S 500

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 11:56 ,

S500

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:06 ,

Mercedes Benz S320 dizel

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:34 ,

Mercedes S.320

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:00 ,

Okazion.shitet.ose nderrohet.

Historiku i makinës

3 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 11:40 ,

Azem

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 17:49 ,

Mercedes S 320 benzin+gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 15:43 ,

Mercedes s-320 amg look

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 14:58 ,

Mercedes S320 benzin+gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:54 ,

Shitet Mercedes Benz S Class i 2004

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 23:37 ,

Mercedes Benz S350 amg

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 16:00 ,

Mercedes Benz S350 amg

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 23:27 ,

350 amg

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 21:14 ,

Ndrojm S class 3.2

Historiku i makinës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 20:23 ,

Mercedes S class 350benzin -06

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 23:10 ,

Okazion

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione