Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz S-Class Të gjitha në Vlorë

S 300 , 7
S 320 , 77
S 350 , 27
S 400 , 3
S 420 , 1
S 450 , 1
S 500 , 8
S 55 , 4
S 550 , 8
S 600 , 4
S 63 AMG , 4
S 65 AMG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:06 Makina , Vlorë

Shitet w140 sllon

9 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:23 Makina , Vlorë

Mercedes S 500 Lungo 4 matic full zvicra!!!

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina , Vlorë

S500

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:07 Makina , Vlorë

S550

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 600 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:03 Makina , Vlorë

Mercedes Benz S350 Long

64 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Shk 19:36 Makina , Vlorë

Mercedes Benz S320 4Matic mundesi nderrimi

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 14:48 Makina , Vlorë

S class 320 w221 shitet/ nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 19:53 Makina , Vlorë

S Class Full Option

14 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:54 Makina , Vlorë

Okazione!Mercedes s550 4 matic benzin gaz

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 11:54 Makina , Vlorë

Mercedes s550 4 matic

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 08:13 Makina , Vlorë

Mercedes S65 AMG fabrike

28 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 13:44 Makina , Vlorë

S class 550 ne shitje

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:22 Makina , Vlorë

Makin

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 12:17 Makina , Vlorë

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:26 Makina , Vlorë

S400 rexhina

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Gush 03:54 Makina , Vlorë

��Mercedes S320 cdi ��

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:28 Makina , Vlorë

S320 4matik okazion

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 19:05 Makina , Vlorë

Shitet S-class 320

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 10:16 Makina , Vlorë

S500 Lungo

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 19:24 Makina , Vlorë

OKAZION Mercedez benz 814

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 17:12 Makina , Vlorë

Mercedes Benz S350d Viti 2015

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Shk 22:56 Makina , Vlorë

Shitet S 63 AMG V8 Biturbo 24.000€ ( i diskutueshem)

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Jan 09:17 Makina , Vlorë

OKAZION

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 07:45 Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 550 2016 - Look 2018 amg

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 21:18 Makina , Vlorë

Mercedes Rexhina

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Tet 17:07 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 02:30 Makina , Vlorë

super makin

26 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 02:30 Makina , Vlorë

super makin

26 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 02:30 Makina , Vlorë

super makin

26 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Gush 12:46 Makina , Vlorë

Shitet s320 ��super gjendje��

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 14:33 Makina , Vlorë

MERCEDES - BENZ S 350D LOOK 65 ORIGINAL

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 21:21 Makina , Vlorë

shitet benci okazion

1 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 18:21 Makina , Vlorë

S350

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 15:10 Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet Mercedes benz s320cdi

11 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:19 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz Regina S Class 320 OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:50 Makina , Vlorë

Shitet S63 AMG ne gjendje si e re

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Maj 10:38 Makina , Vlorë

S350 bluetec

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 20:07 Makina , Vlorë

S320 2008 lungo 10300 euro+mundësi nderrimi

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:07 Makina , Vlorë

S320 2008 lungo 10300 euro+mundësi nderrimi

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:07 Makina , Vlorë

S320 2008 lungo 10300 euro+mundësi nderrimi

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:29 Makina , Vlorë

mersedes benz s55 AMG kompressor 2005

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 08:54 Makina , Vlorë

Mercedes-benz S 350 Lungo

21 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 09:31 Makina , Vlorë

S 320 (rexhina) 3.2 benzin

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 21:51 Makina , Vlorë

S class 320 cdi (rexhina)

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 15:14 Makina , Vlorë

S class 2011 450 benzin

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 01:03 Makina , Vlorë

rexhina

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 12:28 Makina , Vlorë

S320 2008 lungo okazion������+mundesi nderrimi

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:20 Makina , Vlorë

mersedes benz s 500 1999

14 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 21:16 Makina , Vlorë

shitet S class

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione