Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C220 ne Shitje | Njofitme per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 9379
Audi , 95
BMW , 73
Ford , 42
Toyota , 24
Opel , 20
Land Rover , 20
Fiat , 11
Peugeot , 10
Citroën , 9
Porsche , 8
Chrysler , 7
Smart , 7
Seat , 5
Nissan , 4
Škoda , 4
Volvo , 4
Honda , 4
Kia , 3
Renault , 3
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
MINI , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Gjej C220 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko C220 ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. C220 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej C220 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.29 Maj 16:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 01:48
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 23:09
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C 200 Kompressor

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 05:38 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:05 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:49 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 02:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

29 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:15 Makina , Vlorë

Shitet-nderrohet c220 okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

BMW VITI 2008 LOOK M FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:05 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 22:37 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:09 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

C-Class C220 CDI - Avangard - Automatik - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 Makina , Durrës

Mercedes benz C220

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Makina , Durrës

❌️ OKAZION❌C220 CDI 2008 NAFTE AUTOMAT me Baxho ❌️

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:10 Makina , Vlorë

Shitet C220 blueficenc 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:10 Makina , Tiranë

C220 shitet nderrohet

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:10 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:10 Makina , Elbasan

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 Makina , Shkodër

⭐️Okazion 5999€⭐️mercedes benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Makina , Fier

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 Makina , Vlorë

Benz c220 okazion

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:04 Makina , Durrës

Mercedez Benz C220 Sport Edition 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:49 Makina , Tiranë

OKAZION! Benz B Class 180 CDI viti 2007 teper ekonomik!!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:39 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:39 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte( Benzin-Gaz)

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Fier

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

TIGAUN 2.0 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:35 Makina , Fier

E 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:35 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2013 SUPER FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2008 SUPER GJENDJE

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Durrës

Okazion

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:32 Makina , Fier

ML 350 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - C220.


Blej C220 ne Shitje


Eksploro njoftimet për C220 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko C220 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë C220 ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për C220


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C220 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • C220 në kategorinë Makina
  • C220 në kategorinë Makina | Peugeot | 107
  • c220 në kategorinë All Category
  • C220 në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • C220 në kategorinë Makina | Audi | A3
  • C220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 63 AMG | C-Class
  • c220 në kategorinë Makina | Proton
  • C220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • C220 në kategorinë Makina | Opel | Insignia
  • C220 në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione