Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rexhina - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 5
BMW , 5
Ford , 4
Smart , 3
Jaguar , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rexhina,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rexhina Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S-Class 500 L 4Matic (Rexhina)

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 21:54 Makina , Durrës

Shitet Mercedes W220 s320 Benzin Gaz (Rexhina)

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Maj 14:00 Makina , Shkodër

Rexhina lungo 55 Amg Originale.

1 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:53 Makina , Tiranë

Shitet/ndrrohet , Full option super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 00:30 Makina , Durrës

Shitet S320 CDI 2001 Rexhina

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 18:30 Makina , Durrës

Shitet S320 CDI 2001 Rexhina

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 11:45 Makina , Peqin

Okazin

4 800 EUR Çmimi me zbritje

07 Dhj 11:11 Makina , Durrës

Shes

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 09:25 Makina , Pogradec

Rexhina

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 23:26 Makina , Fier

Rexhina

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 19:54 Makina , Tiranë

S-320 Look Amg super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 08:50 Makina , Vlorë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 13:15 Makina , Pogradec

mercedes s rexhina

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 12:42 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz Rexhina

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 12:07 Makina , Shkodër

S class 320 Rexhina

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 13:20 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 18:26 Makina , Vlorë

S400 rexhina

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Gush 02:22 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Rexhina 320 S

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 10:48 Makina , Tiranë

S 320 (Rexhina)

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 02:48 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Rexhina

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 13:05 Makina , Tiranë

Shitet Benz CLK 200

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 20:06 Makina , Tiranë

shtet per arsye se do ik jash me familjen

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 20:15 Makina , Tiranë

Rexhina

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 18:39 Makina , Pogradec

Mercedes

2 200 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 15:47 Makina , Durrës

Rexhina benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:37 Makina , Pogradec

Mercedes

2 200 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 17:20 Makina , Elbasan

Okaziion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 23:42 Makina , Elbasan

Okazion mundesi ndrimi

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 15:24 Makina , Elbasan

S320 cdi rexhina

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 21:16 Makina , Elbasan

Okazion 2200 euro inpadiskutueshem

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 22:56 Makina , Elbasan

Okazion mundesi ndrimi

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:44 Makina , Pogradec

Mercedes benz 290

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 22:42 Makina , Pogradec

M benz

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 19:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S320

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 13:50 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 18:36 Makina , Durrës

Mercedes benz S320 (rexhina) benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 20:35 Makina , Durrës

rexhina s320 okazion

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 02:23 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 23:02 Makina , Tiranë

Rexhina Vetem shitet

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:22 Makina , Tiranë

Rexhina 320

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 11:16 Makina , Tiranë

Rexhina

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 13:06 Makina , Korçë

S 320 rexhina naft

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 21:18 Makina , Vlorë

Mercedes Rexhina

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Tet 15:19 Makina , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 18:33 Makina , Elbasan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 18:00 Makina , Tiranë

Rexhina

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 18:18 Makina , Elbasan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 00:54 Makina , Tiranë

S 500 benzin gaz Presidencial

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 08:25 Makina , Vlorë

Mercedes S220 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 15:02 Makina , Durrës

Shitet Benz rexhina 1500€

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rexhina | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione