Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | R-Class

R 280 , 43
R 300 , 32
R 320 , 279
R 350 , 116
R 500 , 3
R 63 AMG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:16 ,

Mercedes Benz R320

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Dyqani ,

Mercedes Benz R320 4 MATIC LUNGO, viti 2008, Automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:47 ,

Benz R klas shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:47 ,

Benz R klas Shitet nderrohet

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:34 ,

Okazion R Class 350 benzin/gaz

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

MERCEDES BENZ R350 B-G LUNGO MUNDESI NDERRIMI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Shitet Mercedez Benz R class gjendja shum e mir

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 Dyqani ,

Mercedes Benz R class 320 cdi

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:19 ,

Shitet R class i 2010

79 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:50 ,

R Class 350 nafte 4 Matic 2011 AMG Line - Full Option 9000€

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 ,

Mercedes Benc R klas Nafte 2007

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:08 ,

MERCEDES-BENZ R350 LONG

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:20 ,

Shitet/Nderrohet R Class 2011 350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 ,

R CLASS 350

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:18 ,

Okazion Mercedes Benz R Class

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 15:22 ,

Mercedes Benz R350 Restyling

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 09:08 Dyqani ,

MERCEDES BENZ R CLASS NAFTE AUTOMAT 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 18:49 ,

2008 Mercedes’ Benz R280 nafte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:27
Linku:
,

Mercedes R320 - Shitet - Nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 12:28 ,

Mercedes- Benz R CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 11:06 ,

MERCEDES R CLASS 320 BLUETEC PA TAX LLUKSI

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 18:11 ,

Shitet ,nderrohet R clas

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:50 ,

Shitet R clas

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:16 ,

RKLAS AUTOMAT

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:37 ,

Mercedes Benz R class 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 20:35 ,

Mercedes R 350 4 Matic Panoram full extra 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 23:03 ,

✅OKAZION PAK DIT✅ R Class 320 Cdi 4 Matic Automat Perfekt❌

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 16:00 ,

U SHIT✅ Mercedes Benz R 320 CDI 4Matic, 2008

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:00 ,

Mercedes Benz R Class 3.2 Nafte Presidencial

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 10:56 ,

R class 3.2 Nafte Presidencial I blere me porosi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 16:50 ,

Mercedes Benz R class 350 Bluetec

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 17:36 ,

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 08:47 ,

Shitet R class super gjendje

12 330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:10 ,

Benz R Clas 320cdi AMG

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 11:18 ,

R 350 Bluetec Amg Luk

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 11:04 ,

Mercedes benz r clas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 22:41 ,

Shitet R class per pjese kembimi

100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 14:12 ,

Shitet Okazion

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 13:41 ,

Mercedes Benz R class 320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 10:52 ,

Mercedes Benz R Klass 280

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 02:42 ,

Mercedes R 320

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 14:02 ,

R class 2009 full opsion

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 17:06 ,

Mercedes Benz R Class 280 CDI 4 Matic

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:53 ,

Shitet Mercedez Benz R class gjendja shum e mir

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:46 ,

SHITET OKAZION!!!!

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 09:44 ,

Okazion shitet ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 12:18 ,

Shitet Mercedez R 320 4Matic⁣

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 22:35 ,

Mercedes benz R clas Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione