Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 16891
VW Volkswagen , 7734
Audi , 4865
BMW , 3235
Ford , 2517
Opel , 1320
Toyota , 1026
Fiat , 723
Land Rover , 580
Smart , 501
Renault , 478
Peugeot , 425
Nissan , 385
Volvo , 348
Seat , 323
Alfa Romeo , 280
Citroën , 245
Porsche , 229
Hyundai , 180
MINI , 155
Lancia , 140
Jaguar , 131
Škoda , 118
Mitsubishi , 118
Chrysler , 97
Jeep , 91
Mazda , 88
Honda , 82
Suzuki , 75
Chevrolet , 73
Acura , 51
Kia , 45
Ssangyong , 39
Rover , 36
Dodge , 31
Saab , 28
Subaru , 15
Cadillac , 13
Daihatsu , 10
Hummer , 9
Infiniti , 9
Dacia , 8
Daewoo , 8
Lincoln , 7
Lexus , 7
MG , 6
Aixam , 6
Maserati , 4
Lifan , 4
TVR , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Alpina , 2
Pontiac , 2
Bentley , 2
Ferrari , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
GMC , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:27
Linku:
Makina , Tiranë

Tiguan full option panoram 4motion okazion

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:25
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S63 Amg L

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:23
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 11:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C220 AUTOMAT NAFTE SPORT EDITION SUPER GJENDJE

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 13:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Super audi Q3 Look ABT

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:58 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:56 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Durrës

❌ A KLAS 180 CDI - 2014 - AUTOMATIKE - 155.000 KM ❌

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:53 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A 200d BluEFICENCY AVANTGARDE PANORAMA FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED INDIVIDUAL KEYLESS GO FULL -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 HSE DYNAMIC DESIGNO

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:50 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Touran 4+1, 2008, 1.9 nafte,manuale 6+R

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:50 Makina , Durrës

Shitet Audi A3 Sportback 2,0 naft, 2008,me dogan paguar

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S550 L 4-Matic

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

Audi A4

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Dyqani Makina , Durrës

Bmw Seria 5 525xd - automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

���� VW Passat ����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

����Audi A6����

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

���� VW Golf GTI + Prince ����

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 Makina , Vlorë

Super OKAZION Benz E220-CDI

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:38 Makina , Fier

Shitet VW golf

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:38 Makina , Tropojë

Shes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:37 Makina , Fier

VW Jetta 2.0 Nafte Viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

����Tojota Auris����

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

Shitet MERCEDES-BENZ C-Class 300 viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION Mercedes Benz C220 sport edition

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 15000 euro

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

����Ford Kuga����

17 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 Makina , Durrës

✅ GOLF 5 MANUAL ✅

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 Makina , Durrës

Caddy 1.9 2008 nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione